ایسنا/کرمانشاه معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی گفت: هر کاری که لازم باشد برای راه‌اندازی «شهرک فناوری» کرمانشاه انجام می‌دهم.

محمدعلی زهره‌ای در بازدید امروز (۹ خرداد) از دستاوردها و توانمندی‌های شرکت‌های دانش بنیان و واحدهای فناور مستقر در برج فناوری کرمانشاه، با ابراز خرسندی از توانمندی شرکت‌های دانش بنیان و فناور کرمانشاه گفت: لازم است زمینه و بستر لازم برای توسعه فعالیت این شرکت‌ها و جوانانی که در آنها مشغول به کار هستند، فراهم شود.

وی با بیان اینکه آینده کشور به دست همین جوانانی که برخی از آنها ناشناخته هستند رقم می‌خورد و ایران را همین نخبگان می‌سازند، اظهار کرد: باید بستر کار را برای توسعه فعالیت این قشر که فرزندان ما هستند، فراهم کنیم.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی یکی از بسترهای مهمی که می‌تواند به توسعه فعالیت شرکت‌های فناور کمک کند را شهرک فناوری دانست و خاطرنشان کرد: وجود این شهرک برای کرمانشاه یک نیاز اساسی و الزام است.

زهره‌ای خاطرنشان کرد: هر کاری که لازم باشد برای راه‌اندازی این شهرک فناوری در کرمانشاه انجام خواهیم داد و نباید اجازه بدهیم راه‌اندازی این شهرک درگیر کش و قوس‌های اداری شود.

وی از مدیرکل راه و شهرسازی کرمانشاه خواست هر آنچه که لازم است برای تسهیل فعالیت این شهرک انجام شود و افزود: با توجه به اینکه راه‌اندازی این شهرک اعتبارات مصوبی نیز در سفر شهید آیت‌الله رئیسی به کرمانشاه داشته، پیگیری‌هایی برای کمک به تامین بودجه این شهرک از طریق سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی انجام خواهم داد.

زهره‌ای اضافه کرد: هر مجوزی هم که برای راه‌اندازی این شهرک نیاز است صادر خواهد شد و جهاد دانشگاهی نیز باید به سرعت سراغ اجرایی کردن کار برود.

معاون توسعه مدیریت و منابع انسانی وزارت راه و شهرسازی بر لزوم تسریع در راه‌اندازی این شهرک تاکید کرد و گفت: قطعا در سفر بعدی خود به کرمانشاه بار دیگر وضعیت شهرک فناوری استان را پیگیری خواهم کرد و امیدوارم تا آن زمان پیشرفت خوبی صورت گرفته باشد.

انتهای پیام

source

توسط ecokhabari