کتابخانه سازمان برنامه و بودجه را تعطیل نکنید

علی میرزائی با اشاره به تصمیم به تعطیلی کتابخانه سازمان برنامه و بودجه می‌گوید: هرکس که در توان دارد از نابود شدن این منابع و تعطیل شدن این کتابخانه جلوگیری کند. 

به گزارش ایسنا،  علی میرزائی، مدیرمسئول نشریه «نگاه‌ نو» در این‌باره نوشته است: «این روزها مکرر شنیده‌ام که تصمیم گرفته‌اند کتابخانه سازمان برنامه و بودجه را جمع کنند. باورنکردنی است. این کتابخانه افتخار سازمان و حتی کشور است. در این کتابخانه مهم‌ترین اسناد برنامه‌ریزی توسعه ایران و جهان طبقه‌بندی و نگهداری می‌شود.
 این کتابخانه سال‌ها چشم و چراغ سازمان بود.‌ فقر اطلاعات شبکه برنامه‌ریزی کشور با منابع این کتابخانه برطرف می‌شد. چه خون دل‌ها خورده شد. چه زحمات طاقت‌فرسا کشیده شد. من که باور نمی‌کنم. هرکس که در توان دارد از نابود شدن این منابع و تعطیل شدن این کتابخانه جلوگیری کند. 
چند روز است زندگی به کامم تلخ شده است. گروهی کتابدار متخصص دست کم هشت سال برای به سامان درآوردن مدارک موجود در این کتابخانه کار کردند؛ کار عاشقانه. بعد از آن هم خوشبختانه این کتابخانه رو به تعالی داشت. اما انتشاراتش را تعطیل کردند که باعث حیثیت علمی سازمان بود و حالا نوبت به کتاب‌های بی‌زبان و مظلوم افتاده است. اگر در توان دارید کوتاهی نفرمایید. جلوی اجرای این تصمیم را بگیرید.» 

انتهای پیام

source

توسط ecokhabari