نمایشگاه بیست و پنجم ایران‌هلث با محوریت پارک فناوری پردیس از اردیبهشت ۱۴۰۳ با حضور شرکت‌های حوزه سلامت برگزار می‌شود.

به گزارش ایسنا، امین رضا خالدیان در نشست خبری بیست و پنجمین نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی که امروز بعدازظهر در نمایشگاه بین‌المللی برگزار شد، گفت: بر اساس مجوز سازمان توسعه صادرات، بیست و پنجمین نمایشگاه ایران هلث از ۲۹ اردیبهشت تا اول خرداد سال ۱۴۰۳ در ۷ سالن نمایشگاه بین‌المللی تهران برگزار می‌شود.

وی با بیان این که در این نمایشگاه محصولاتی در حوزه‌های تجهیزات مصرفی و غیر مصرفی پزشکی، تجهیزات دندانپزشکی، آزمایشگاهی و دارویی عرضه می‌شود، اظهار کرد: علی‌رغم آنکه مجوز برگزاری این رویداد دیر هنگام صادر شد، با استقبال خوبی مواجه شد، به گونه‌ای که تاکنون ۳ هزار متر مربع آن تثبیت شده، ضمن آنکه در بخش خارجی نیز مساحت ۵ هزار متر مربعی در نظر گرفته شده است.

خالقیان با بیان اینکه برنامه‌ریزی برای برگزاری این نمایشگاه با تشکیل کمیته‌ای از نمایندگان وزارتخانه‌های بهداشت و صمت صورت گرفته است، ادامه داد: پیش‌ثبت‌نام این نمایشگاه از ۴ بهمن آغاز شد و تاکنون ۴۰۰ شرکت فرآیند پیش‌ثبت‌نام را انجام داده‌اند.

به گفته وی، از امروز ثبت‌نام قطعی نمایشگاه بیست و پنجم تجهیزات پزشکی شروع شده است.

دبیر نمایشگاه بین‌المللی تجهیزات پزشکی، دندانپزشکی، دارویی و آزمایشگاهی اضافه کرد: در این دوره یک سالن به شرکت‌های استارتاپی و شتابدهنده‌های حوزه سلامت اختصاص یافته است.

وی رونمایی از تعدادی محصول این حوزه را از دیگر برنامه‌های این رویداد نام برد و گفت: محصولات نوآوری که برای اولین بار تولید شده و توانسته نیازی از کشور را مرتفع کند، رونمایی می شود.

خالقیان با اشاره به بخش بین‌المللی این نمایشگاه، گفت: تاکنون حضور شرکت‌هایی از کشور های چین، روسیه و ترکیه قطعی شده و با چند کشور از جمله امارات و چند کشور اروپایی در حال انجام است.

در این مراسم همچنین از لگوی جدید این‌نمایشگاه رونمایی شد.

انتهای پیام

source

توسط ecokhabari