ایسنا/خوزستان دوازدهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور، شیلات، داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته همزمان با دوازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، نهاده و تجهیزات آبیاری و گلخانه‌ای و ماشین آلات کشاورزی در اهواز برپا می‌شود.

دوازدهمین نمایشگاه تخصصی دام و طیور، شیلات، داروهای دامپزشکی و صنایع وابسته همزمان با دوازدهمین نمایشگاه تخصصی کشاورزی، نهاده و تجهیزات آبیاری و گلخانه‌ای و ماشین آلات کشاورزی از فردا، ۲۴ بهمن ماه در اهواز برپا می‌شود.

۱۰۰ واحد تولیدی و بازرگانی از استان‌های خوزستان، تهران، آذربایجان شرقی، آذربایجان غربی، اصفهان، البرز، خراسان رضوی، گلستان، مازندران، لرستان، چهارمحال و بختیاری، کردستان، گیلان، مرکزی، همدان، فارس و زنجان در این نمایشگاه حضور دارند.

به گزارش ایسنا، این نمایشگاه از ۲۴ تا ۲۷بهمن ماه ۱۴۰۲ از ساعت ۱۵ تا ۲۱ در محل نمایشگاه بین المللی اهواز پذیرای بازدید علاقمندان است.

خوراک دام و طیور، شیلات و آبزیان، مکمل و داروهای دامپزشکی، لوازم و تجهیزات مرغداری‌ها، دامداری‌ها، آبزی‌پروری‌ها، کود، سم، بذر، انواع لوازم و تجهیزات آبیاری و تجهیزات گلخانه‌ای و ماشین‌آلات کشاورزی از جمله محصولاتی است که در این نمایشگاه عرضه خواهد شد.

انتهای پیام

source

توسط ecokhabari