ایسنا/خوزستان مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و در راستای برق‌رسانی به مناطق مختلف شهری بیش از ۴۹ کیلومتر شبکه برق در بخش‌هایی از مناطق جنوب شرق شهرستان اهواز توسعه و احداث شد.

عبدالحمید عباس شیاری در گفت و گو با ایسنا اظهار کرد: به منظور ارائه خدمات مطلوب به شهروندان و در راستای برق‌رسانی به مناطق مختلف شهری ۴۹ کیلومتر و ۹۷۱ متر شبکه برق در بخش‌هایی از مناطق جنوب شرق اهواز با اعتباری بیش از ۵۶۵ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال توسعه و احداث شد.

وی افزود: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده از ابتدای سال تاکنون اقدامات خوبی در زمینه توسعه و احداث شبکه در کلانشهر اهواز صورت گرفته که در این راستا یکی از مناطقی که در دستور کار این شرکت بوده، منطقه جنوب شرق شهرستان اهواز در محدوده امور برق منطقه ۳ این شرکت است.

شیاری در خصوص این پروژه بیان کرد: با برنامه‌ریزی‌های انجام‌شده در حوزه معاونت مهندسی و دفتر مهندسی امور برق منطقه سه این شرکت، تاکنون ۱۸۶۱۰ متر سیم آلومینیومی، ۲۹۸۲۱ متر کابل خودنگهدار شبکه و ۱۵۴۰ متر کابل خودنگهدار روشنایی و همچنین تعداد ۳۱۳ اصله پایه فشار ضعیف و ۱۳۶ اصله پایه فشار متوسط احداث شده است.

مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق اهواز گفت: یکی از مهمترین اقدامات برق اهواز به شهروندان ایجاد ظرفیت جدید در مناطق مختلف است که در راستای توسعه و احداث شبکه تاکنون تعداد ۴۹ دستگاه ترانسفورماتور و همچنین تعداد ۸۲۸ مقره سیلیکونی در این منطقه نصب شده است.

وی عنوان کرد: جلب رضایت شهروندان یکی از مهمترین اهداف مجموعه صنعت برق است که ما در این زمینه تکلیف داریم در کوتاه‌ترین زمان ممکن براساس درخواست‌های متقاضیان نسبت برق‌رسانی به آن‌ها اقدام کنیم.

شیاری افزود: اعتبار اختصاص یافته به این پروژه بیش از ۵۶۵ میلیارد و ۴۹۰ میلیون ریال بوده که از محل منابع داخلی تامین شده است.

انتهای پیام

source

توسط ecokhabari