نماینده بجنورد در مجلس با طرح این پرسش که چرا لایحه واردات خودرو به درستی اجرا نمی شود گفت: وضعیت به جایی رسیده که داشتن ماشین‌های بی‌کیفیت هم تبدیل به آرزوی مردم شده است.

به گزارش ایسنا، محمد وحیدی در جلسه علنی امروز در نطق میان دستور خود ضمن محکومیت جنایت و بی‌آبرویی رژیم صهیونیستی در کودک‌کشی و کشتار زنان گفت که جنایات رژیم صهیونستی لکه ننگین بر دامان استکبار و آمریکا است. 

وی با اشاره به شهادت سردار سید رضی موسوی گفت که شهادت سردار موسوی در سالگرد تداوم راه شهادت حاج قاسم سلیمانی، نمونه بارزی از جهاد در دفاع از مظلومین عالم است.

نماینده بجنورد در مجلس با تاکید بر لزوم اجرای مصوبات سفر رئیس جمهور در خراسان شمالی، گفت: منطق افزایش حقوق کارکنان لشکری و کشوری، بازنشستگان مظلوم و همسان‌سازی حقوق آن‌ها و پرداخت پاداش بازنشستگان چه چیزی است آن هم در شرایطی که تورم و میزان افزایش مالیات‌ها زیاد شده است. 

وحیدی همچنین با انتقاد از نظام پرداخت در خدمات کشوری و لشکری گفت: شاهد حجم نیروهای بلاتکلیف شرکتی و قراردادی هستیم که باعث ایجاد یک بن‌بست بزرگ در فضای اداری کشور شده است.

وی همچنین با انتقاد از پرداخت نشدن وام به مردم گفت: چرا لایحه واردات خودرو به درستی اجرا نمی شود؟ اکنون وضعیت به جایی رسیده که داشتن ماشین‌های بی‌کیفیت هم آرزوی مردم شده است.

وحیدی از افزایش قیمت اینترنت و کاهش کیفیت آن انتقاد کرد و افزود: در شرایطی که سازمان اداری و استخدامی مهم‌ترین سازمان برای حل مشکلات معلمان خرید خدمات، نهضت‌یار، پیش‌دبستانی‌ها و برون‌سپارها است، این سازمان اقدامی برای حل این مشکلات انجام نمی دهد. 

انتهای پیام

source

توسط ecokhabari