پیشرانه ۴ لیتری توئین‌توربو V8 آن با سیستم الکتریک درایو AMG همراه شده است. گشتاور این مجموعه به ۱۴۲۰ نیوتن‌متر می‌رسد. این خودروی اسپرت با چنین قدرتی‌ می‌تواند در مدت زمان ۲.۹ ثانیه به سرعت صد کیلومتر برساعت برسد. حداکثر سرعت آن نیز به ۳۱۷ کیلومتر برساعت می‌رسد.

سیستم ۴۰۰ ولتی هیبریدی AMG و باتری ۶.۱ کیلووات ساعتی برای آن در نظر گرفته شده است. یک خنک‌کننده برای این سیستم تعبیه شده که دمای مناسب را حفظ می‌کند. با چنین سیستمی می‌توان ۱۳ کیلومتر را به طور کاملا برقی رانندگی کرد. پیشرانه V8 آن به طور مجزا می‌تواند ۶۱۲ اسب‌بخار قدرت تولید کند و خروجی موتور الکتریکی آن نیز ۲۰۴ اسب‌بخار است.

مرسدس AMG SL63 S E پرفورمنس

آیرودینامیک فعال برای SL هیبریدی در نظر گرفته شده و یک عنصر به طور مخفی زیر بدنه و جلوتر از موتور تعبیه شده است، که ارتفاع را در سرعت ۸۰ کیلومتر برساعت، به میزان ۴۰ میلی متر کاهش می‌دهد تا چسبندگی بیشتر شود.

برای سیستم ترمز نیز از ترمزهای سرامیکی با کالیپر برنزی استفاده شده است، که در جلو شش پیستونه و در عقب تک پیستون هستند. این ترمزها بزرگ‌تر از نسخه تمام بنزینی بوده و در بخش جلو ۱۶.۵ اینچ و ترمزهای عقب ۱۵ اینچ هستند. رینگ‌های SL هیبرید نیز ۲۰ اینچی است.

مرسدس AMG SL63 S E پرفورمنس

source

توسط