تصاویری از بازی کنسل شده TimeSplitters منتشر شد

هفته گذشته شاهد بسته شدن استودیو Free Radical Design بودیم که روی بازی جدید TimeSplitters کار می‌کرد و اکنون تصاویری از این پروژه کنسل شده منتشر شده است. 

Free Radical Design دو سال پیش دوباره باز شده تا روی نسخه جدیدی از تایم اسپلیترز کار کند و حالا برای یک بار دیگر تعطیل شده است. به نظر می‌رسد که استودیو Free Radical Design قصد داشت در آینده نزدیک از بازی TimeSplitters رونمایی کند، ولی کمپانی Embracer Group تمامی برنامه‌های آن‌ها را خراب کرد. 


مطلب پیشنهادی:با بهترین مادهای اسکایریم آشنا شوید!بیش از ۱۰۰ ماد مختلف برای بهبود تجربه این بازی فوق‌العاده
با بهترین مادهای اسکایریم آشنا شوید!

حالا یک سری تصویر از پروژه کنسل شده TimeSplitters منتشر شده تا ما را کمی با فضا و شخصیت‌های بازی آشنا کند. این تصاویر توسط ۹ تا از توسعه دهندگان بازی و اعضای تیم فری رادیکال دیزاین جمع‌اوری شده‌‌اند و شامل مدل شخصیت‌ها، یک سری محیط و چند اسلحه می‌شوند. شما می‌توانید تصاویر منتشر شده را در زیر مشاهده کنید:

Free Radical Design در زمان تعطیلی ۱۰۰ عضو داشت که حداقل ۸۰ نفر از آن‌ها باید به دنبال شغل جدیدی باشند. استودیو Splash Damage آماده است تا تعداد از کارمندهای اخراج شده فری رادیکال دیزاین را استخدام کند. در حال حاضر مشخص نیست که آیا گروه امبریسر به تعدیل نیرو خود ادامه می‌دهد یا بالاخره توانسته به اهداف مالی خود برسد. 

 TimeSplitters کار خودش را در سال ۲۰۰۰ روی پلی استیشن ۲ آغاز کرده و آخرین نسخه از آن در سال ۲۰۰۵ به بازار عرضه شده بود. 


مطلب پیشنهادی:۱۰ فیلمی که می‌توانند بازی‌ های ویدیویی عالی بسازندالگوی سینمایی برای تولید بازی
۱۰ فیلمی که می‌توانند بازی‌ های ویدیویی عالی بسازند


جنجالی‌ترین اتفاقات رویدادهای گیمینگ! 

تصاویری از بازی کنسل شده TimeSplitters منتشر شد - ویجیاتو

source

توسط