آریزو 8 به عنوان محصول جدید فونیکس از طراحی جذاب و لوکسی بهره می‌برد. در ادامه با جزئیات طراحی این سدان لوکس چینی بازار ایران آشنا خواهیم شد.

بخش اول: زبان طراحی آریزو 8 فونیکس

در سایه انتظار، شاهکار دیگری از خزانه فونیکس در راه است که میان زمزمه‌ای شگفت‌انگیزی از تکنولوژی و زیبایی شناسی پوشیده شده است. پرچمدار لوکس آینده، یعنی آریزو 8 مرزهای فلسفه طراحی را به هم می‎زند و ردی ماندگار را در صنعت خودرو بر جای می‌گذارد.

زبان طراحی: به درخشش آب

پروژه آریزو 8، اقدام پیشگامانه دیگری از فونیکس است که به‌عنوان سرآمد وسایل نقلیه لوکس شهری (سدان) قرار خواهد گرفت. این محصول به‌طور یکپارچه زبان برند فونیکس را مجسم می‌کند. این سدان برتر نوید یک تجربه رانندگی بی نظیر را می‌دهد و خود را به‌عنوان معیاری برای خودروهای پرچمدار معرفی می‌کند. آریزو 8 با تمرکز بر ارائه امکانات استثنایی، به‌طور خاص، جامعه نخبگان را هدف قرار داده و با افزایش استاندارد در تجربه‌های حمل و نقل، کیفیت بازار خودرو را ارتقا می‌دهد.

آریزو 8 با توجه به جایگاه خود به‌عنوان یک پرچمدار، بر سلیقه و سبک نخبگان تأکید دارد. آریزو 8 با طراحی بیرونی خود، سبک زندگی بیزینس را به‌طور کامل تفسیر می‌کند و انتظارات راننده را برای یک سدان رده بالا برآورده می‌کند. آریزو 8  با فلسفه طراحی «به درخشش آب» زیبایی پویای آب را با جریان درخشان نور ترکیب می‌کند و فضایی هنری و فریبنده را می‌آفریند. درست مانند “RIZO” در اسپانیایی به‌معنی «قطره آب»،  امواج روی بدنه آریزو 8 از عنصر آب الهام می‌گیرد و به‌طور یکپارچه حس امواج متلاطم را با موج‌های آرام ترکیب می‌کند.

آریزو 8 فونیکس

طراحی داخلی: همنوازی لوکس بودن و نوآوری

فضای درونی آریزو 8، وجه فراتری از شکوه را القا می‌کند که با هاله‌ای مجلل پوشیده و سرنشینان را به دنیای ناشناخته‌ها پیش می‌برد. نمایشگرهای دوگانه 12.3 اینچی معلق و فرمان سه پره با کف تخت، جویندگان فناوری پیشرفته را به خود جلب می‌کند. نور محیطی یکپارچه و رقص آن با ریتم رانندگی و موسیقی، کابین را به سطحی بالاتر از لوکس بودن تجهیز می‌کند.

نوآوری مشهود در پنل جلوی صندلی سرنشین مشهود است و انگار که قطره آب را در خود نهفته باشد، حسی از لطافت را به محیط پیرامون می‌بخشد. صندلی‌های چرم این محصول در مقایسه با آنچه تا به حال تجربه کرده‌اید در سطحی متفاوت هستند و پرستیژ این مجموعه را مضاعف می‌کنند.

ویژگی‌های لوکس آریزو 8 تنها به ابعاد زیبایی‌شناختی محدود نیست. پیشرفت‌های تکنولوژیک این محصول، قابلیت تمیزشوندگی، سیستم پخش عطر پیشرفته و تصفیه هوشمند هوا، یک کابین C-Pure ایجاد کرده و خودرو را به یک مخزن متحرک اکسیژن تبدیل می‌کند.

آماده برای افزایش انتظارات

آریزو 8 گواهی بر اهمیت فونیکس برای مفهوم طراحی و الهام گرفته از جریان آب جاری است و پویایی طبیعی و جذابیت نسل جدید 0.2 HDS (Hydro Dynamic Surfacing) را انعکاس می‌دهد. این طراحی، پاسخی بی نقص به نیاز آنهاست که روح لاکچری را دنبال می‌کنند. آریزو 8 در واقع ترکیبی منحصر به فرد از زیبایی‌شناسی و فناوری است که آن را به ستاره درخشان در بازار سدان‌ها تبدیل خواهد کرد. حالا دیگر فلسفه طراحی آریزو 8 در مرکز صحنه قرار گرفته و با نمایشی از جذابیت بیرونی پویا، فضای داخلی مجلل و امکانات لوکس خود، شعله‌های کنجکاوی را شعله‌ور می‌کند و طلسم ناگفته‌ای را ایجاد می‌کند که می‌تواند پایه و اساس رونمایی آتی از این محصول باشد. فونیکس نوید آفرینشی را می‌دهد که از قلمرو حمل و نقل صرف فراتر می‌رود؛ معمایی که از دل مفهوم به درخشش آب بیرون می‌آید.

source

توسط