ماجراجویی مرد پولادین دنیای سینمایی جدید دی‌سی با فیلم Superman: Legacy میزبان حضور بازیگر جدیدی خواهد بود.

دنیای سینمایی جدید و مورد انتظار دی‌سی تحت عنوان DCU تحت مدیریت جیمز گان و پیتر سفران در سال ۲۰۲۵ میلادی با فیلم Superman: Legacy (سوپرمن: میراث) و حضور بازیگرانی نظیر دیوید کرنسوت، ریچل بروزناهان و نیکلاس هولت آغاز به کار خواهد کرد. فیلمی که توسط خود شخص جیمز گان نویسندگی و کارگردانی شده و طبق گزارشات منتشر شده، با جلوه متفاوتی از آخرین پسر سیاره کریپتون مواجه خواهیم شد که تاکنون بر پرده سینما به معرض نمایش گذاشته شده است.

حال طبق تازه‌ترین گزارش منتشر شده از سوی خبرگزاری هالیوود ریپورتر، میریام شر ۵۲ ساله به عنوان آخرین بازیگری شناخته می‌شود که در حال پشت سر گذاشتن مذاکرات برای حضور در فیلم Superman: Legacy می‌باشد. بازیگری آمریکایی که در آثاری نظیر Elementary (ابتدایی)،  Jessica Jones (جسیکا جونز) و Guardians of the Galaxy Vol. 3 (نگهبانان کهکشان بخش ۳) نقش آفرینی کرده است.

در این فیلم ابرقهرمانی دیوید کرنسوت ایفای نقش سوپرمن/کلارک کنت، ریچل بروزناهان ایفای نقش لوئیس لین و نیکلاس هولت ایفای نقش لکس لوتر را بر عهده خواهند داشت. در کنار آن‌ها شاهد حضور شخصیت‌های نام آشنای دیگری از کمیک‌های دی‌سی خواهیم بود که زمینه‌سازی فاز نخست دنیای سینمایی جدید دی‌سی را انجام خواهند داد. بنا به گفته‌های جیمز گان، لکس لوتری که در فیلم جدید سوپرمن مشاهده خواهیم کرد، بسیار منحصر به فرد و جذاب بوده و بینندگانش را شوکه می‌کند.

فیلم Superman: Legacy برای اکران در تاریخ ۱۱ ژوئیه ۲۰۲۵ ( ۲۰ تیر ۱۴۰۴) برنامه ریزی شده است.

منبع: کامیک‌بوک

source

توسط