به گزارش خبرگزاری تسنیم، این آلبوم شامل چهارده قطعه از تم اصلی و قطعات محبوب سریال دل است و از طریق تمامی پلتفرم‌های معتبر موسیقی جهان مانند اسپاتیفای، اپل موزیک و ساوندکلاود و… توسط آژانس هنری «چارت» در اختیار علاقه‌مندان قرار گرفته‌ است. براساس اعلام بابک زرین انتشار جهانی آلبوم آغاز فعالیت‌های شخصی این آهنگساز سرشناس در عرصه موسیقی بی کلام است. چرا که او قصد دارد در هفته‌ها و ماه‌های آتی آلبوم‌های دیگر خود با موضوع موسیقی فیلم و همچنین چند تک آهنگ و آلبوم بی کلام را ارائه نماید.

سریال دل یکی از پروژه‌های نمایش خانگی بود که قطعات متنوع باکلام هم برای آن تولید شد. بابک زرین بیش از 10 قطعه با کلام برای «شهاب مظفری» و «رضا بهرام» هم تهیه کرد که در تیتراژها و بین قسمت‌های مختلف سریال پخش می‌شدند.

بابک زرین طی سال‌های اخیر علاوه بر همکاری با خوانندگان معروف موسیقی پاپ و کلاسیک به عنوان تهیه‌کننده و مدیر هنری با چند خواننده جوان هم فعالیت دارد. سعید شریعت، محمدرضا منصوری و متین و مبین از جمله خوانندگان جوانی هستند که این آهنگساز باسابقه مدیریت تولید و انتشار آثارشان را پیگیری می‌کند.

سریال‌های عاشقانه، روزهای آبی، گیسو، افرا، معمای شاه، تبریز در مه، ایراندخت و ستارخان و… از جمله پروژه‌های آهنگسازی بابک زرین در قاب تلویزیون و شبکه نمایش خانگی بوده است. او در سال 1397 موسیقی متن فیلم سینمایی پرفروش «رحمان 1400» به کارگردانی منوچهر هادی را هم ساخته بود.

انتهای پیام/

source

توسط