در دنیای به‌سرعت درحال‌تغییر معاملات رمزارزها، صرافی‌ها باید برای تازه‌واردها به‌اندازه کافی شهودی و برای حرفه‌ای‌ها به‌اندازه کافی استوار باشند. کوینکس برای برقراری تعادل بین این دو نیاز، از رویکرد تزلزل‌ناپذیر در اولویت قراردادن کاربران استفاده می‌کند و کلیه محصولات، ویژگی‌ها و خدماتش را به‌گونه‌ای با دقت طراحی می‌کند که موانع را کاهش دهد و به پذیرش گسترده‌تر رمزارزها کمک کند.

هدف کوینکس از تعهد به‌سادگی، امنیت و ارائه خدمات، تسهیل استفاده همگان از کریپتو و درنهایت، اتصال افراد بیشتری به اکوسیستم بلاک‌چین است. در نتیجه، این صرافی اکوسیستم ایجاد می‌کند که در آن شرکت‌کنندگان، اعم از مبتدی یا حرفه‌ای، بتوانند باهم بیاموزند، بسازند و سود کنند. کوینکس بازخورد کاربران را پیوسته جمع‌آوری می‌کند تا به‌سرعت پیشرفت‌هایی را برای تسهیل تجربه معاملاتی کاربران ارائه کند.

رابط‌های کاربری کارآمد کوینکس کاربران را در هر مرحله، از ثبت‌نام گرفته تا انجام معاملات، راهنمایی می‌کنند. کاربرانی که برای اولین بار از کوینکس استفاده می‌کنند، به لطف منوها و طراحی شهودی پلتفرمش، می‌توانند به‌طور یکپارچه دفترچه سفارشات، نمودارها و ابزارهای معاملاتی را کاوش کنند. کاربران، به لطف سادگی و وضوح کوینکس، می‌توانند طرح‌های دلخواهی، مثل معامله با یک‌کلیک و داشبورد حساب تلفیقی، را ایجاد کنند.

کوینکس از چند زبان مختلف پشتیبانی می‌کند و منابع آموزشی مختلفی را ارائه می‌دهد تا مطمئن شود که همگان به رمزارزها دسترسی خواهند داشت. مرکز راهنمایی و خدمات مشتریان کوینکس ۲۴ ساعت ۷ روز هفته، کاربران را راهنمایی می‌کند. امنیت نیز عمیقاً با شیوه‌های پیشرو در صنعت، مثل ذخیره‌سازی در کیف پول گرم/سرد، مشارکت‌های استراتژیک، و محافظت DDoS، برای محافظت از دارایی‌های کاربران همسو شده است.

فرآیند لیست ‌کردن توکن‌ها در کوینکس، منافع کاربران را بر اساس ارزیابی‌های جامع ریسک متعادل می‌کند، زیرا آنها هر توکن را با استفاده از مدل‌های ریسک اختصاصی قبل از تأیید به‌دقت ارزیابی می‌کنند. پارامترهایی مثل مبانی فناوری، پیشینه تیم، شرایط بازار، و عوامل نظارتی بر ارزیابی‌های مربوط به لیست‌کردن مؤثر هستند. هدف این رویکرد ظریف و چندوجهی کاهش گمانه‌زنی‌های بیش‌ازحد و جلوگیری از اقدامات غیرقانونی است. دقیق‌تر بودن الزامات افشای اطلاعات موجب محافظت بیشتر از کاربران می‌شود. مکانیسم‌های لیست‌بندی کوینکس، با رعایت استانداردهای دقیق در همه مراحل، ریسک‌های غیرمجاز را کاهش می‌دهند و درعین‌حال، نیازهای معاملاتی کاربران را نیز برآورده می‌کنند. اولویت اصلی این صرافی اتخاذ رویکردی متعادل و کامل برای حفاظت از منافع کاربرانش است.

منافع کاربران در تمام زمینه‌های مرتبط با کسب‌وکار، محصولات، خدمات و عملیات کوینکس مهم هستند. افراد به لطف طراحی کاربرمحور کوینکس می‌توانند به فرصت‌های گسترده دنیای وب۳ دسترسی داشته باشند. کوینکس، با اتخاذ اقدامات امنیتی قوی و لیست‌کردن توکن‌های متنوع، از کاربرانش محافظت و امکانات گسترده‌ای را به آنها ارائه می‌کند. کوینکس، ضمن تعهد به در اولویت قراردادن کاربرانش، به ارائه نوآوری (جمع‌آوری بازخورد، اجرای اقدامات بهبوددهنده، و رعایت اصول سادگی، امنیت و خدمات) ادامه خواهد داد. کوینکس در فضای درحال‌تکامل کریپتو بر تعهدش به کاربرانش وفادار است و باور دارد که اتخاذ رویکردی کاربرمحور به رشد پایدار این اکوسیستم کمک بیشتری خواهد کرد تا کاربران، از مبتدی گرفته تا حرفه‌ای، سراسر جهان بتوانند به آن متصل شوند و همراه باهم از آن بهره ببرند.

سلب مسئولیت رپورتاژ: این مقاله به عنوان رپورتاژ آگهی تبلیغاتی در وبسایت گویا آی تی منتشر شده و وبسایت گویا آی تی در مورد تایید یا رد صحت محتوای آن مسئولیتی ندارد

source

توسط