بایرن مونیخ ؛ بایرن مونیخ به دنبال فروش کیمیش، گورتسکا، گنابری و دیویس

باشگاه بایرن مونیخ در حال ارزیابی شرایط ادامه همکاری با چهار ستاره مطرح این تیم است.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

صعود بایرن مونیخ به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان در فاصله دو بازی تا پایان مرحله گروهی قطعی شده بود و آنها توانستند در دیدار آخر برابر منچستریونایتد هم به پیروزی برسند.
با این حال، مدیران بایرن همچنان به شدت نگران نبود رهبری قدرتمند و باتجربه در این تیم هستند، خصوصا که توماس مولر و مانوئل نویر به روزهای پایان فوتبال‌شان نزدیک می‌شوند.
حالا روزنامه ورزشی بیلد خبر داده که شکست شوکه‌کننده ۱-۵ این هفته برابر آینتراخت فرانکفورت به این نگرانی دامن زده و باعث شده که آنها به صورت جدی درباره شرایط چند بازیکن مطرح این تیم تردیدهایی داشته باشند.
یاشوا کیمیش و لئون گورتسکا که دو بازیکن قدیمی این تیم هستند هم در این فهرست حضور دارند و این احتمال وجود دارد که آنها به دنبال فروش این دو ستاره در پنجره نقل و انتقالات تابستاتی باشند.

دیگر بازیکنی که نامش در این فهرست وجود دارد آلفونسو دیویس است که در چند هفته اخیر بارها بحث علاقه‌اش به رئال مادرید مطرح شده و این موضوع باعث عصبانیت و ناراحتی مدیران بایرن شده است.

سرژ گنابری هم دیگر بازیکن این فهرست است که به نظر می‌رسد مصدومیت‌هایش در این فصل که باعث شده تنها در یازده بازی به میدان برود ناراحتی‌هایی را در مونیخ به وجود آورده است.
قرارداد کیمیش و دیویس در سال ۲۰۲۵ به پایان خواهد رسید و گنابری و گورتسکا تا تابستان ۲۰۲۶ با بایرن قرارداد دارند و باید دید که تصمیم نهایی این باشگاه در این باره چه خواهد بود.

source

توسط