سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در خصوص وضعیت چمن استادیوم آزادی برای دربی توضیحاتی داد.

مهیار عسگریان سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی، درباره وضعیت چمن آزادی برای دربی، عنوان کرد: وضعیت چمن آزادی همان طور دوستان و هواداران می‌بینند وضعیت بسیار خوبی دارد و انشاءالله پنجشنبه بازی خوبی را شاهد خواهیم بود.

وی در پاسخ به این سوال که آیا وضعیت چمن مناسب است و خودتان بازدیدی از ورزشگاه داشته‌اید یا خیر؟ گفت: بله شرایط چمن استادیوم آزادی برای دیدار روز پنجشنبه استقلال و پرسپولیس عالی است و مشکلی وجود ندارد.

عسگریان همچین در پاسخ به سوال دیگر مبنی بر اینکه بازی زیر نور برگزار نمی‌شود، خاطرنشان کرد: فعلا زمان بازی به گونه‌ای است که نیاز به نور نیست اما اگر زمان بازی تغییر کند مشکلی برای برگزاری این بازی زیر نور نداریم.

سرپرست شرکت توسعه و نگهداری اماکن ورزشی در ادامه صحبت‌هایش در خصوص اینکه زیر سکوها فاجعه است، در بازسازی جدید نمی‌شد که تعمیر شود؟ تصریح کرد: ما امروز جلسه‌ای در خصوص بازسازی آزادی داریم که امیدوارم بودجه بعدی را دریافت کنیم. اگر دوربین‌ها بازسازى را ثبت کنند می‌بینند مشکلات برطرف شده است. به خاطر نفوذ آب آن اتفاق افتاده بود.

وی همچنین درباره استعفایش، گفت: از زمانی که کیومرث هاشمی آمد، به رسم اخلاق استعفایم را تقدیم او کردم. دست وزیر باید باز باشد، تیمش را انتخاب کند و با تیم جدیدش کار را انجام دهد. با این وجود تا زمانی که وزیر ورزش جانشین را انتخاب کند و فرد جدید مشغول به کار شود، با قدرت و انرژی کارها را ادامه می‌دهم.

source

توسط