به تازگی گوگل لیستی منتشر کرده که بیشترین سرچ کاربران سال 2023 در هر زمینه ای را نشان می‌دهد. در این لیست بیشترین سرچ در زمینه اخبار، چهره های سرشناس، فیلم، بازی و تیم‌های ورزشی اعلام شده است.

امروز استفاده از موتور جستجوی گوگل بیشتر از قبل شده و همه برای دریافت جواب‌های خود به این منبع سر می‌زنند. اکنون لیستی منتشر شده که در آن بیشترین کلماتی که در گوگل جستجو شده‌اند را به ترتیب اعلام می‌کند.

بیشتر بخوانید: بلومبرگ لیست ثروتمندترین خانواده‌های دنیا در سال 2023 را منتشر کرد

در سال ٢٠٢٣، در بخش اخبار پرجستجوترین موضوع، به «جنگ در غزه» مربوط می‌شود. در رتبه دوم «زیردریایی تایتانیک» و در جایگاه سوم «زمین‌لرزه ترکیه» قرار دارد. «طوفان هیلاری» و «طوفان ایدالیا» نیز به‌ترتیب چهارمین و پنجمین خبر برتر از نظر جستجو در گوگل بوده‌اند.

در میان چهره‌های سرشناس، کاربران در سال ٢٠٢٣ به‌ترتیب نام «دامار هملین» (بازیکن فوتبال آمریکایی)، «جرمی رنر» (هنرپیشه)، «اندرو تیت» (چهره جنجالی شبکه‌های اجتماعی)، «کیلیان امباپه» (بازیکن فوتبال تیم ملی فرانسه) و «تراویس کلسی»، (بازیکن فوتبال آمریکایی) را جستجو کرده‌اند.

پرجستجوترین فیلم‌های سینمایی از نگاه گوگل به‌ترتیب «باربی»، «اوپنهایمر»، «جوان»، «ساند آو فریدام» و «جان ویک: چپتر ۴» بوده‌اند. سریال‌های «لست آو آس»، «ونزدی»، «جینی اند جورجیا»، «وان پیس» و «کالیدوسکوپ» هم به‌ترتیب پرجستجوترین برنامه‌های تلویزیونی ٢٠٢٣ محسوب می‌شوند.

در فهرست بیشترین جستجوهای سال ٢٠٢٣، عنوان Hogwarts Legacy به‌عنوان پرجستجوترین بازی و Idol از Yoasobi به‌عنوان پرجستجوترین آهنگ معرفی شده‌اند. «شکیرا» هم پرجستجوترین خواننده ٢٠٢٣ بوده است.

در میان تیم‌های ورزشی «اینتر میامی» احتمالاً به‌خاطر حضور «لیونل مسی» پرطرفدارترین بوده است. در رتبه‌های بعدی نام تیم‌های «لس‌آنجلس لیکرز»، «النصر»، «منچستر سیتی» و «میامی هیت» دیده می‌شوند.

بیشتر بخوانید: 

نظر شما درباره ی بیشترین سرچ کاربران سال 2023 چیست؟ نظرات خود را در بخش کامنت‌ها با تکراتو در میان بگذارید.

source

توسط