بازی The Talos Principle 2 یک محصول عالی با داستانی غنی بوده است که میتواند شما را در سفرهای علمی تخیلی بسیاری قرار دهد که برپایه آن قادر به آشنایی با ویژگی های خوبی خواهید بود. جهت نقد و بررسی بازی با پلازا همراه باشید.

از زمان عرضه بازی The Talos Principle 2 گیمرهای بسیاری برای تجربه یک داستان و محیط ایده آل به سمت آن روی آوردند که همین امر سبب شد تا شرکت سازنده به فروش خوب دست پیدا کند. روند توسعه بازی از سوی استودیو Croteam انجام گرفته است که با پایان طراحی بازی شرکت Devolver Digital بازی را برای پلتفرم های مختلفی منتشر نمود که با پایان معرفی بازی The Talos Principle 2 به آنها اشاره ای خواهیم داشت.

فهرست مطالب

بازی The Talos Principle 2

سبک جالب و داستان مناسب بازی The Talos Principle 2 میتواند شما را برای مدت زمان خوبی سرگرم کند که در این بین با مشکلات و پازل های بسیاری مواجه خواهید شد. این امر میتواند شما را با گیم پلی خوبی مواجه کند که در پایان قادر به سرگرم شدن برای مدت زمان طولانی خواهید بود. این بازی پازلی گزینه خوبی برای سرگرمی بوده که پیشنهاد میشود با وبسایت پلازا تا انتهای نقد و بررسی بازی با ما همراه باشید.

همچنین بخوانید :

سخن پایانی‌

نقد و بررسی بازی The Talos Principle 2 به پایان رسید و همانطور که شاهد بودید به بخش های خوبی از این بازی پازلی و 3 بعدی اشاره شد. حال نوبت شماست که نظر خود را نسبت به این بازی جذاب و سرگرم کننده بیان کنید و بگویید که با عرضه بازی های دیگر در سبک های اکشن و ماجراجویی و… آیا این بازی ارزش تست کردن را دارد یا خیر؟ بی تردید نظرات شما در پیشبرد اهداف سایت نقش مهمی خواهد داشت.

منتخب کاربران

source

توسط