به تازگی تیزری برای فیلم Rebel Moon از سوی سرویس آنلاین نتفلیکس منتشر شده که در آن، میخیل هایسمن به تصویر کشیده می‌شود.

به تازگی مجله آی‌جی‌ان تیزری را برای فیلم مورد انتظار «ربل مون» منتشر کرده است که مخاطبان را با موجودی پردار به نام بننو آشنا می‌کند، موجودی که از آن برای پرواز در فضا استفاده می‌شود. در این تیزر تازه، شخصیت کورا با بازی سوفیا بوتلا از امپراتوری مخفی شده و در مسیر خودش نیز به تارک با بازی استاز بیر برخورد می‌کند، اشراف‌زاده سابقی که در غل و زنجیر است.

او در راستای به دست آوردن آزادی خودش، باید با یک بننو ارتباط برقرار کند اما از آنجا که این موجود بسیار خطرناک است، احتمال مردن او در حین ارتباط برقرار کردن با این موجود بسیار زیاد است. با این حال، هیچ کس از توانایی‌های پنهان تارک خبر ندارد.

تارک می‌تواند ارتباطات معناداری با حیوانات برقرار کند و همین نیز به او این امکان را می‌دهد تا با بننو ارتباط برقرار کند و با این موجود به یک تفاهم برسد. از آنجا که او قادر به سوار شدن روی این موجود است، از بند رهایی پیدا می‌کند و همین نیز او را به فردی بسیار قوی در تیم شورشیان کورا تبدیل می‌کند. در ادامه می‌توانید تیزر منتشر شده برای این اثر را مشاهده یا دانلود کنید.

فیلم «ربل مون» اثری تازه به کارگردانی زک اسنایدر به شمار می‌رود که قرار است داستانی حماسی و علمی تخیلی را برای مخاطبان به نمایش بگذارد. اولین بخش از این اثر سینمایی قرار است در تاریخ ۲۱ دسامبر سال ۲۰۲۳ میلادی (پنجشنبه ۳۰ آذر ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین نتفلیکس عرضه شود.

منبع: collider

source

توسط