به تازگی تریلر و پوستری برای انیمیشن The Tiger’s Apprentice منتشر شده که نیم نگاهی از درون این اثر را به نمایش می‌گذارد.

سرویس آنلاین پارامونت پلاس به دنبال آن است تا آثار مهیجی را در سال ۲۰۲۴ میلادی پخش کند و در همین راستا نیز به تازگی تریلری را برای انیمیشن «شاگرد ببر» منتشر کرده است که در ادامه می‌توانید آن را مشاهده یا دانلود کنید. این انیمیشن تازه، اورجینال و خانوادگی با حضور صداپیشه‌های برجسته و توانمندی است که بدون شک توجه مخاطبان را به خودش جلب می‌کند.

انیمیشن «شاگرد ببر» بر اساس کتاب کودکانی به همین نام نوشته لورنس یپ ساخته شده و داستان نوجوانی آمریکایی چینی به نام تام لی با صداپیشگی برندون سو هو را دنبال می‌کند که متوجه می‌شود از سلسله درازی از محافظان جادویی به نام نگهبانان است.

او با کمک ببری افسانه‌ای به نام هو با صداپیشگی هنری گلدینگ باید آموزش ببیند تا بتواند در مهارت‌های خودش به استادی برسد. در همین حین نیز او باید جنگجویان حیوانی زودیاک را گردهم بیاورد تا بتوانند در نجات جهان از جادویی شیطانی که بشریت را تهدید می‌کنند، شانسی داشته باشند.

از جمله دیگر صداپیشه‌هایی که در این انیمیشن سینمایی تازه حضور دارند می‌توان به لوسی لیو، ساندرا اوه، میشل یئو، بوون یانگ، لیا لوئیس، شری کولا، گرتا لی و تعداد دیگری اشاره کرد. علاوه بر این تریلر، پوستری نیز برای این انیمیشن منتشر شده که در ادامه مشاهده می‌کنید.

انیمیشن سینمایی «شاگرد ببر» قرار است در تاریخ ۲ فوریه سال ۲۰۲۴ میلادی (پنجشنبه ۱۳ آبان ۱۴۰۲) روی سرویس آنلاین پارامونت پلاس عرضه شود.

انیمیشن The Tiger’s Apprentice
انیمیشن The Tigers Apprentice

منبع: collider

source

توسط