به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، تیم‌های فوتبال صنعت نفت آبادان و آلومینیوم اراک از ساعت ۱۵ امروز (جمعه) در چارچوب هفته دوازدهم لیگ برتر فوتبال، در ورزشگاه تختی آبادان مقابل هم صف‌آرایی کرده‌اند.

پس از برخورد مهاجم آلومینیوم با پیام پارسا در محوطه جریمه صنعت نفت در دقیقه ۵۵، داور معتقد به خطای پنالتی بود و در سوت خود دمید. حتی میلاد فخرالدینی نیز پشت ضربه پنالتی ایستاد، اما این ضربه هیچ‌گاه زده نشد!

مربیان تیم صنعت نفت پس از سوت داور، به شدت نسبت به حسین زمانی و ناظر بازی اعتراض کردند. حتی میان نیمکت‌نشینان دو تیم نیز درگیری ایجاد شد که با وساطت مربیان تداوم نداشت.

پس از گذشت ۱۳ دقیقه، داور مسابقه تصمیم خود را تغییر داد و بازی از کنار دروازه نفتی‌ها از سر گرفته شد! این در حالی بود که خداداد افشاریان به‌عنوان ناظر داوری این بازی فعالیت می‌کند و در ورزشگاه تختی آبادان حضور دارد.

این سومین اتفاق عجیب داوری در سه دیدار اخیر آلومینیوم بود. در بازی شاگردان مجتبی حسینی مقابل آلومینیوم، داوران یک گل سالم از هر تیم را به اشتباه آفساید اعلام کردند و در مسابقه فولاد خوزستان – آلومینیوم، فولادی‌ها یک گل آفساید به ثمر رساندند که به اشتباه مورد قبول قرار گرفت.

انتهای پیام/

source

توسط