به گزارش صدای بورس به نقل از روابط عمومی سپ، ماراتن برنامه‌نویسی تلفن همراه کشور از سال ۱۳۹۰ به همت دانشگاه صنعتی شریف فعالیت خود را آغاز کرده و این رویداد فرصت مناسبی برای معرفی و حضور برنامه‌نویسان برتر برای ورود به بازار کار است. یازدهمین دوره این رویداد با حمایت استراتژیک و اختصاصی سپ و بلوبانک در روزهای ۱۵ الی ۱۷ آذرماه ۱۴۰۲ در صندوق نوآوری و شکوفایی ریاست جمهوری برگزار خواهد شد.
شرکت پرداخت الکترونیک سامان کیش(سپ)، برترین شرکت خاورمیانه در صنعت پرداخت از نگاه نشریه نیلسون ریپورت، با هدف آموزش و توسعه برنامه‌نویسی در کشور از این رویداد حمایت می‌کند. آموزش، شناسایی و ایجاد بستر مناسب جهت ورود به بازارکار برای کارجویان مستعد و شاخص از جمله اهدافی است که سپ در یازدهمین دوره ماراتن برنامه‌نویسی کشور دنبال می‌کند.
بیش از ۲۰۰ نفر برنامه‌نویس در قالب تیم‌های مختلف در این رویداد به صورت تیمی با یکدیگر به رقابت خواهند پرداخت تا ضمن ارائه توانمندی و تخصص خود در حوزه برنامه‌نویسی با کار تیمی بیشتر آشنا شوند. برنامه‌نویسان در این رویداد در قالب تیم‌های ۲ الی ۴ نفره در بازه زمانی معین شده می‌بایست به چالش‌های مطرح شده از سوی داوران پاسخ دهند؛ تیم داوری متشکل از اساتید برتر دانشگاه صنعتی شریف خواهد بود.

source

توسط