شرکت خودروسازی سایپا در یک اقدام دور از انتظار، شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید را اعلام کرد. این وانت برای سال‌ها تنها با رنگ آبی به تولید می‌رسید و عرضه آن با رنگ سفید برای مشتریان عجیب خواهد بود. البته باید خاطرنشان کرد که سایپا برای مشتریان آفریقایی، نیسان وانت را با رنگ طلایی تولید کرده بود. این خودروساز طی دهه 1360 و 1370 نیز تنوع رنگی بیشتری را برای این وانت درنظر گرفته بود. بااین‌حال، مدت‌هاست که اکثر نسخه‌های نیسان حاضر در جاده‌های ایران آبی‌رنگ هستند.

همچنین بخوانید: شرایط فروش وانت نیسان ویژه آذرماه 1402 اعلام شد + جدول

شرایط فروش وانت زامیاد سفید‌رنگ از نوع عرضه قطعی با موعد تحویل فوری است. قیمت این وانت در شرایط فروش سایپا، 553 میلیون و 620 هزار تومان اعلام شده. خودروها نیز طی 45 روز کاری به مشتریان تحویل داده خواهند شد. نسخه ارائه‌شده از وانت زامیاد در این شرایط فروش، نیسان دوگانه‌سوز آپشنال SV است.

شرایط فروش وانت زامیاد سفیدرنگ از ساعت 11 روز سه‌شنبه، هفتم آذرماه 1402 آغاز شده است و تا زمان تکمیل ظرفیت ادامه دارد. مشتریان برای ثبت سفارش این وانت می‌توانند به سایت فروش اینترنتی محصولات سایپا مراجعه نمایند.

شرایط فروش وانت نیسان با رنگ سفید در آذرماه 1402:

خودرو قیمت رنگ موعد تحویل
نیسان دوگانه‌سوز آپشنال SV 553,620,000 تومان سفید 45 روز کاری

وانت نیسان از دیرپاترین خودروها در تاریخ صنعت خودروسازی ایران است که از پنج دهه پیش تاکنون به تولید می‌رسد. تولید این وانت از دهه 1380 به‌صورت کامل در اختیار زامیاد، زیرمجموعه کار و تجاری سایپا قرار دارد. ازاین‌رو وانت نیسان درحال‌حاضر، وانت زامیاد نام گرفته است. این خودرو در قالب نسخه‌های تک‌سوز، دوگانه‌سوز و دیزلی به تولید می‌رسد. نسخه دوگانه‌سوز این وانت طرفداران بیشتری در بازار دارد. قیمت نیسان دوگانه‌سوز آپشنال در بازار آزاد 584 میلیون تومان است.

source

توسط