به گزارش پرشین خودرو، گروه بهمن در نمایشگاه‌های خودرو ارومیه و زاهدان، با خودروهای سواری، تجاری، شهری و موتورسیکلت خود حضور پیدا می‌کند.

گروه بهمن

نمایش خودروهای وارداتی بهمن در ارومیه

بهمن موتور در دسته خودروهای سواری با سدان ریسپکت، SUV دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ و وانت کاپرا ۲ حضور پیدا می‌کند. خودرو پیکاپ G۹ نیز در ارومیه در معرض دید علاقمندان قرار می‌گیرد.

نمایشگاه خودرو ارومیه برای اولین بار میزبان کشنده بایک X۹ با ۵۶۰ اسب بخار خواهد بود.

اما سبد محصولات تجاری بهمن به یک کشنده محدود نمی‌شود و کشنده FAW۴۶۰ از شرکت سیبا موتور و همچنین کشنده امپاور BD۵۰۰ و کامیون کمپرسی BD۳۰۰ در این نمایشگاه حضور پیدا می‌کند.

نمایشگاه ارومیه میزبان خودروهای وارداتی BMCARS نیز خواهد بود و این نمایشگاه برای اولین بار میزبان برند BMCARS می‌شود. این شرکت با خودروهای بستیون T۷۷ و هونگچی H۵ و E۵ و خودرو تمام برقی هونگچی E-QM۵ در ارومیه حاضر می شود. این محصولات پیش از این در اصفهان در معرض دید علاقمندان قرار گرفت که با استقبال گرم مخاطبان روبرو شد.

هفتمین نمایشگاه خودرو ارومیه از ۷ تا ۱۰ آذر ماه در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر از ساعت ۱۷ تا ۲۲ برگزار می‌شود و کارشناسان گروه بهمن آماده پاسخگویی به سوالات شهروندان گرامی هستند.

گروه بهمن برای اولین بار در سرزمین خورشید

کاروان بهمن موتور در نمایشگاه زاهدان در دسته خودروهای سواری شامل سدان ریسپکت، SUV دیگنیتی پرستیژ و فیدلیتی پرستیژ، وانت کاپرا ۲ و پیکاپ G۹ نیز حضور خواهد یافت.

به همین ترتیب در حوزه خودروهای تجاری شرکت سیباموتور کشنده فاو ۴۶۰ و شرکت بهمن دیزل BD۵۰۰ و فورس ۱۲ تن را در زاهدان در معرض دید علاقمندان قرار می‌دهد. ایران دوچرخ نیز با معرفی موتورسیکلت‌های برقی و بنزینی خود کاروان گروه بهمن را کامل می‌کند. محصولات ایران دوچرخ به دلیل تنوع مورد توجه گروه‌های مختلف اعم از سالمند و جوان قرار دارد.

یازدهمین نمایشگاه خودرو زاهدان از هفتم تا دهم آذرماه جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های این شهر و از ساعت ۱۵ تا ۲۱ برگزار خواهد شد.

source

توسط