تصویر جدیدی از فیلم Nosferatu منتشر شد

اخیرا نسخه چاپی مجله امپایر نگاه جدیدی به ستاره فیلم Nosferatu، نیکلاس هولت، منتشر کرده که با خون آشام کابوس وار، کنت اورلاک که توسط بیل اسکاشگورد به تصویر کشیده شده، روبرو شده است.

در حالی که این تصویر چیزهای زیادی را به تخیل بیننده می‌سپارد، هولت را در نقش قهرمان داستان، توماس هاتر، نشان می‌دهد. جزئیات داستان در مورد شخصیت هولت، مانند کنت اورلاک، بیشتر در سایه باقی مانده و چیز خاصی فاش نشده است.

Nosferatu


مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم های ترسناک جنگی که شما را شوکه خواهند کردترکیب جهنمی جنگ و وحشت
بهترین فیلم های ترسناک جنگی که شما را شوکه خواهند کرد

فیلم اصلی سال ۱۹۲۲ داستان هاتر را دنبال می‌کرد که وقتی به عنوان یک مشاور املاک جدید در ترانسیلوانیا کار می‌کرد، با خون آشام روبرو شد. پس از اینکه فکر و ذهن خون‌آشام معطوف همسر هاتر، الن (با بازی لیلی رز دپ) می‌شود، او باید تلاش کند تا کنت اورلاک را از زندگی‌شان دور کند.

به نظر می‌رسد که بازاریابی برای فیلم عمدا کنت اورلاک را در تاریکی نگه داشته، زیرا تصویر هولت مشخص نمی‌کند که او به چه چیزی نگاه می‌کند. با این حال، نگاه قبلی به فیلم نیز لیلی رز دپ وحشت‌زده را نشان می‌داد که سایه پنجه‌های کنت بر روی صورتش افتاده بود.

Nosferatu

علاوه بر سه بازیگر فوق، ویلم دفو، اما کورین، آرون تیلور جانسون، سایمن مک‌برنی و رالف اینسون از دیگر بازیگرانی هستند که در این اثر به ایفای نقش پرداخته‌اند.

فیلم Nosferatu با الهام از فیلم ترسناک صامتی به همین نام (ساخته‌ی F. W. Murnau) توسط رابرت اگرز نوشته و کارگردانی خواهد شد. جف رابینسون، جان گراهام، کریس کلومبوس و النور کلومبوس از تهیه‌کنندگان این اثر به شمار می‌روند.

اگرز تا پیش از این ساخت و کارگردانی فیلم‌های «جادوگر» (The Witch)، «فانوس دریایی» (The Lighthouse) و «مرد شمالی» (The Northman) را بر عهده داشته بود.


مطلب پیشنهادی:۱۰ فیلم فانتزی افسانه‌ای تاریک که هدفشان کودکان نیستفانتزی‌هایی که برای تمام سنین مناسب نیستند!
۱۰ فیلم فانتزی افسانه‌ای تاریک که هدفشان کودکان نیست


فورتنایت چطوری تبدیل به بزرگ‌ترین بازی بتل رویال تاریخ شد؟

رویداد بازگشت ماکاروف برای بازی Call of Duty: MW3 آغاز شد - ویجیاتو

source

توسط