اولین تصاویر از فیلم جدید پائولو سورنتینو منتشر شد

اولین تصاویر از فیلم جدید پائولو سورنتینو که هنوز عنوان رسمی ندارد و پروسه تولید آن در کشور ایتالیا ادامه دارد، منتشر شده است.

ترکیبی از عکس‌های سیاه و سفید و نماهای پشت صحنه که توسط Hollywood Authentic منتشر شده، نماهایی از نامه عاشقانه کارگردان برنده بفتا به زادگاهش ناپل، نشان می‌دهد. در این تصاویر برخی از بازیگران فیلم، همچون گری اولدمن و سلست دالا پورتا که در تولید مشترک ایتالیا و فرانسه بازی می‌کنند، می‌بینیم.

هنوز اطلاعات کمی در مورد فیلم وجود دارد و سورنتینو فقط آن را بر اساس شخصیت اصلی آن توصیف می‌کند – پارتنوپ، زنی که به نام شهرش نامگذاری شده است. در اساطیر یونانی، شخصیت پارتنوپ در ادیسه هومر به عنوان یکی از سایرن‌ها (siren) معرفی شده که سعی در فریب دادن در ادیسه دارند.


مطلب پیشنهادی:۱۰ فیلم که باعث می‌شود پدر و مادر خود را در آغوش بگیریدخانواده مهم‌ترین کانون یک اجتماع
۱۰ فیلم که باعث می‌شود پدر و مادر خود را در آغوش بگیرید

او که از شکست خود پریشان شده، به دریا می‌رود و غرق می‌شود و در نهایت در ساحل ناپل بیدار می‌شود. پروژه جدید پائولو سورنتینو، مسیر زنی را از تولدش در سال ۱۹۵۰ تا به امروز دنبال می‌کند که نه سایرن است و نه با شخصیت اسطوره‌ای مرتبط است.

سورنتینو همچنین تمرکز زیادی روی خود شهر ناپل و توانایی آن در جذب و حتی نابود کردن افرادی که وارد می‌شوند، خواهد داشت.

تقریبا در هر فریم منتشر شده، سلست دالا پورتا در اولین نقش سینمایی خود در مرکز توجه قرار دارد. او یک تازه وارد نسبتا ناشناخته است و تاکنون تنها نقش‌هایی در مینی سریال تلویزیونی Red Mirror و Campari Beyond Passion بازی کرده است.

سورنتینو به عنوان نویسنده و کارگردان برای دهمین بار پشت دوربین قرار می‌گیرد. او به عنوان یک فیلمساز به اوج خود رسیده و فیلم‌های تحسین شده‌ای مانند The Great Beauty و The Hand of God ساخته که دومی کاندید کشور ایتالیا در نود و چهارمین دوره جوایز اسکار در سال ۲۰۲۲ بود.

سورنتینو همچنین یک فیلمساز موفق تلویزیونی است و مینی سریال The Young Pope را با بازی جود لاو برای شبکه HBO ساخته و کارگردانی کرده که دو نامزدی جایزه امی را به دست آورد. فصل بعدی آن تحت عنوان The New Pope با بازی جان مالکوویچ ساخته شد.


مطلب پیشنهادی:بهترین فیلم های رزمی جهان سینما که باید تماشا کنیدبزن بزن تماشایی بروس‌لی و دوستان در مدیوم سینما
بهترین فیلم های رزمی جهان سینما که باید تماشا کنید


فورتنایت چطوری تبدیل به بزرگ‌ترین بازی بتل رویال تاریخ شد؟

رویداد بازگشت ماکاروف برای بازی Call of Duty: MW3 آغاز شد - ویجیاتو

source

توسط