به گزارش ایلنا، جواد نکونام سرمربی تیم استقلال در مورد دیدار با ذوب آهن در اصفهان، گفت: پیش از هر چیز باید از هواداران استقلال در اصفهان تشکر کنم که استقبال گرمی از تیم‌شان داشتند. استقبال آنها ما را شگفت زده کرد. درباره بازی هم باید بگویم قطعا کار سختی خواهیم داشت. ذوب آهن از تیم های خوب لیگ‌برتر است و نتایج خوبی به دست آورده. بازیکنان ما هم البته انگیزه فراوانی دارند که در این بازی موفق ظاهر شوند.

وی ادامه داد: همیشه به بازیکنان استقلال گفته ام باید خوب تمرین کنند، انگیزه خوبی داشته باشند و از آن مهم تر در زمان مسابقه خوب تمرکز کنند. ما در فصل جاری یاد گرفتیم که اصلا به جدول یا موقعیت تیم حریف و خودمان توجه نکنیم چون هر بازی و هر مسابقه برای استقلال حکم فینال را دارد. از روز اولی که کارمان شروع کردیم، هدفگذاری ما بازی به بازی بوده. بچه ها فردا هم مقابل تیم با کیفیت ذوب آهن باید جوری بازی کنند که انگار آخرین بازی فصل خود را انجام می‌دهند و با تمام وجود باید بدوند، بجنگند و مثل بازی های قبلی فداکاری کنند تا دل هواداران شاد شود.

سرمربی استقلال در پایان گفت: از هواداران و طرفداران استقلال در اصفهان می‌خواهم مثل همیشه استقلال را تنها نگذاشته و برای تشویق تیم به ورزشگاه بیایند.

دیدار دو تیم در هفته یازدهم لیگ برتر فردا شنبه برگزار می شود.

 انتهای پیام/

source

توسط