از آنجایی که وینیسیوس جونیور به دلیل مصدومیت همسترینگ تا ژانویه فرصت حضور ندارد، گزینه‌های رئال مادرید برای پست مهاجم کاهش یافته است. کارلو آنچلوتی با رودریگو و خوسلو ماتو تنها سه مهاجم طبیعی در اختیار داشت اما این تعداد اکنون به دو نفر رسیده است.

با این وجود گزارش‌هایی منتشر شده مبنی بر اینکه رئال مادرید قصد ندارد مهاجم دیگری را در ژانویه به خدمت بگیرد و سران باشگاه راضی به ادامه کار به همین منوال هستند. اما الیو لتریو پینو ادعا کرده که در حال مذاکره با لوس‌بلانکوس بر سر معامله‌ای برای مائورو ایکاردی است. «هنوز پیشنهاد رسمی وجود ندارد. من در مادرید هستم و رئال مادرید هیچ پیشنهادی برای ایکاردی نداده است. اما ما در حال صحبت با مسئولان رئال مادرید هستیم.»

ایکاردی ستاره سابق لاماسیا است و بین سال‌های ۲۰۰۸ تا ۲۰۱۱ در آکادمی بارسلونا حضور داشت. او در حال حاضر برای گالاتاسرای بازی می‌کند و این هفته به رئال مادرید لینک شده است. به نظر می‌رسد که همه چیز به سرعت در حال حرکت است و شاید یک معامله در ژانویه انجام شود.

بیشتر بخوانید: عکس| ویلای لاکچری ستاره آرژانتینی در استانبول/ ایکاردی؛ پادشاه جدید گالاتاسرای اقدام جسورانه رئال برای جذب هالند/ بمب ۲۰۰میلیون پوندی دنیای فوتبال سال ۲۰۲۴ می‌ترکد؟

source

توسط