گروه خودروسازی سایپا با ارسال یک بخشنامه، متقاضیان خرید خودرو در قالب سامانه یکپارچه را فراخواند. شرایط فروش کوییک GXL برای متقاضیان خرید این خودرو با اولویت تابستان 1403 فعال شده است. اکنون این گروه از متقاضیان می‌توانند نسبت به خرید کوییک GX اقدام کنند. سایپا برای اطلاع‌رسانی به این گروه از متقاضیان، در تاریخ اول آذرماه پیامک اطلاع‌رسانی برای آن‌ها ارسال کرده است.

شرایط فروش کوییک GXL در آذرماه 1402:

خودرو قیمت رنگ موعد تحویل
کوییک GX تیپ L ۳۶۰,۸۴۵,۰۰۰ سفید 90 روزه

شرایط فروش کوییک GXL شامل دو بخش فروش فوری و پیش‌فروش است. بنابراین متقاضیان خرید کوییک GX با موعد تحویل تابستان، می‌توانند اتومبیل خود را زودتر از موعد تعیین‌شده تحویل بگیرند. در بخش فروش فوق‌العاده، این خودرو با قیمت تقریبی 360 میلیون تومان و موعد تحویل 90 روزه در اختیار متقاضیان قرار گرفته است. بنابراین با تکمیل وجه در آذرماه، مشتریان می‌توانند کوییک GX‌ خود را در ابتدای سال 1403 تحویل بگیرند. البته این خودرو تنها با رنگ سفید در اختیار متقاضیان قرار گرفته است.

سایپا برای جلب توجه مشتریان و ترغیب آن‌ها به خرید کوییک GX به‌صورت نقدی، مزایایی را درنظر گرفته است. این مزایا شامل بیمه بدنه خودرو به مدت یک سال و گارانتی موتور به مدت یک سال یا 20 هزار کیلومتر هستند. علاوه‌براین، کوییک GX‌ تیپ L به همراه گارانتی سه‌ساله یا 60000 کیلومتر در اختیار متقاضیان قرار می‌گیرد.

شرایط پیش فروش سایپا در آذرماه 1402:

خودرو پیش‌پرداخت قیمت موعد تحویل
کوییک GXL 180,422,500 قیمت روز تیر الی شهریور 1402

علاوه بر شرایط فروش نقدی، شرایط پیش‌فروش نیز در اختیار متقاضیان کوییک GXL قرار داده شده است. در این روش متقاضیان می‌توانند 180 میلیون تومان را به‌عنوان پیش‌پرداخت خودرو ارائه دهند. موعد تحویل خودرو نیز تیر الی شهریور 1403 خواهد بود. البته در این روش قیمت قطعی خودرو مشخص نیست و در زمان تحویل خودرو رقم مربوطه به مشتریان اعلام می‌شود. زمان تحویل دقیق خودرو در بخش پیش‌فروش، هفته چهارم هر ماه است.

source

توسط