با وجود مرگ غم‌انگیز ری استیونسون، به نظر می‌رسد که داستان شخصیت او در سریال Ahsoka یعنی بیلن اسکول ادامه پیدا خواهد کرد.

مدیر اجرایی سریال «آسوکا» یعنی دیو فیلونی به تازگی به صحبت درباره آینده شخصیت بیلن اسکول در دنیای «جنگ ستارگان» پرداخته است، آن هم پس از اینکه بازیگر این نقش یعنی ری استیونسون از دنیا رفته است.

در سریال «آسوکا» ری استیونسون نقش این جدای که به مزدور تبدیل شده است را بازی کرده بود، شخصیتی که در داخل فصل اول سریال داستان خودش را داشت. با این حال، این بازیگر در ماه مه سال جاری میلادی از دنیا رفت و همین نیز سبب شد تا آینده این شخصیت در این سریال نامشخص باشد.

حالا مدیر اجرایی سریال یعنی دیو فیلونی اظهار داشته که داستان شخصیت بیلن اسکول در پایان فصل اول سریال «آسوکا» به اتمام نرسیده و هنوز داستان‌هایی از او برای بازگو کردن وجود دارند. با این حال، هنوز مشخص نیست که این داستان چطور بدون ری استیونسون قرار است ادامه پیدا کند. فیلونی اظهار داشته:

بدون شک، داستانی برای این شخصیت وجود دارد. ما فعلا منتظر هستیم تا ببینیم چه می‌شود. با این حال، باید بگویم که ری استیونسون در این نقش فوق‌العاده بوده است. من اندکی تردید داشتم و همیشه به او می‌گفتم که ری تو در این داستان شخصیت شرور هستی اما او می‌گفت که این گونه نیست و واقعا خوشحالم که او به حرف من گوش نکرد.

مطمئنا ری استیونسون از اینکه این شخصیت توانسته به این محبوبیتی در بین مخاطبان دست پیدا کند، خوشحال خواهد شد. متأسفانه فرصت نشد که او سریال را ببیند اما او در جشن جنگ ستارگان حضور داشت و تریلر آن را دید و حداقل نیم نگاهی از این اثر را مشاهده کرد.

منبع: screenrant

source

توسط