اما مکی، جیمی لی کرتیس، وودی هارلسون، آیو ادبیری، آلبرت بروکس، کمیل نانجیانی و اسپایک فرن مایکل باکنر از جمله بازیگران فیلم «الا مک کی» جیمز ال بروکس هستند.

در حالی که تقریباً ۱۳ سال از ساخته شدن آخرین فیلم توسط جیمز ال. بروکس می‌گذرد، به نظر می‌رسد طرفداران این نویسنده/ کارگردان برنده اسکار به زودی شاهد شروع تولید پروژه بعدی او خواهند بود.

تایید شده که نه تنها قرن بیستم سازنده فیلم «الا مک‌کی» است، بلکه اما مک‌کی بازیگر نقش اصلی فیلم بروکس است و جیمی لی کرتیس، وودی هارلسون، آیو ادیبری، آلبرت بروکس، کمیل نانجیانی و اسپایک فیرن هم در حال مذاکره برای بازی در این فیلم هستند.

استیو آسبل، رییس استودیو قرن بیستم، در این‌باره گفت: جیمز بروکس یکی از همراه‌ترین نمایش‌نامه‌نویسان زمان ما است و دهه‌ها است که در سینما و تلویزیون نقش‌آفرینی کرده است. جیم از «اخبار تلویزیون» در سینما تا «سیمپسون‌ها» در تلویزیون یک عنصر اساسی در بستر قرن بیستم بوده و ما پس از غیبت طولانی مدتش، به اینکه او به صندلی کارگردانی بازمی‌گردد افتخار می‌کنیم.

این فیلم درباره یک سیاستمدار جوان آرمان‌گرا است که با مسایل خانوادگی و یک زندگی کاری چالش‌برانگیز دست و پنجه نرم می‌کند و در عین حال آماده می‌شود تا شغل مربی خود را که فرماندار قدیمی ایالت است از آن خود کند.

در حالی که بروکس پس از ساخت کمدی ۲۰۱۰ خود «از کجا می‌دانی؟» با بازی اوون ویلسون و ریس ویترسپون فیلمی را کارگردانی نکرده، اما در بخش تولید بسیار مشغول بوده و به تازگی با اقتباس از رمان «آیا تو آنجا خدا هستی؟ من هستم، مارگارت» نوشته جودی بلوم فیلمی به هم نام تهیه کرد که اوایل امسال توسط لاینزگیت اکران شد. این فیلم تحسین زیادی برانگیخت و بازیگر آن ریچل مک آدامز نامزدی گاتهام را کسب کرد.

220

source

توسط