سردار علی اکبر جاویدان فرمانده انتظامی استان هرمزگان گفت: ماموران انتظامی پلیس مبارزه با مواد مخدر شهرستان “جاسک ” دراجرای طرح مقابله با قاچاقچیان و سوداگران مرگ در شهرستان سیریک ازجابجایی محموله مواد مخدر با یک دستگاه خودروی پژو ۴۰۵ در محور “جاسک به میناب” مطلع، که بلافاصله موضوع به صورت ویژه در دستور کار این پلیس قرار گرفت. 

او گفت: ماموران به ایجاد ایست بازرسی در حوالی روستای گیگن اقدام که راننده قاچاقچی به محض رویت ماموران از محل متواری و در تعقیب و گریز پلیسی ماموران خودروی حامل مواد و یکدستگاه خودروی اسکورت را با رعایت شرایط قانونی و با شلیک به لاستیک‌های خودروی حامل مواد توقیف و در بازرسی از خودروی حامل مواد مقدار ۲۱۰ کیلو گرم مواد مخدر حشیش کشف می‌کنند.

سردار علی اکبر جاویدان گفت: دو دستگاه خودرو توقیف و پرونده به همراه متهمین دستگیر شده جهت سیر مراحل قانونی به مرجع قضائی ارسال شده است.

این مقام ارشد انتظامی استان، گفت: پلیس با به‌کارگیری تمام توان عملیاتی و انتظامی خود در تامین نظم و امنیت شهروندان تلاش می‌کند، لازم است شهروندان و عموم مردم فهیم استان نیز ضمن رعایت نکات ایمنی و امنیتی در پیشگیری از جرایم، هرگونه اطلاعات و اخبار در خصوص توزیع کنندگان مواد مخدر را از طریق سامانه پاسخگوی ۱۲۸ پلیس مبارزه با مواد مخدر و تلفن ۱۱۰ به پلیس اطلاع دهند.

source

توسط