صنعت ماشین: مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی شهر تهران از افزایش قیمت و انتخاب مراکز از طریق سامانه‌ ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده توسط تاکسیرانان خبر داد.

به گزارش صنعت ماشین،

 امین رهبر با اعلام شرایط جدید اسقاط تاکسی های فرسوده پایتخت اظهار کرد: انتخاب مراکز اسقاط تاکسی‌های فرسوده از طریق سامانه نوسازی ناوگان که توسط ستاد نوسازی ناوگان و اسقاط خودروهای فرسوده راه‌اندازی شده، فراهم است.

وی افزود: تاکسیران‌ها می‌توانند برای مشاهده مراکز اسقاط منتخب با مراجعه به سایت nnhk.ir از ارزش اسقاط و کسورات اطلاع پیدا کنند.

مدیر نوسازی ناوگان تاکسیرانی ضمن افزایش ارزش اسقاط گفت: پس از فراخوان از سوی ستاد نوسازی و اسقاط خودرو در 12 مرکز اسقاط مورد تایید با اعلام قیمت واحد برای خودرو فرسوده و کسورات در سامانه مربوطه برای انتخاب توسط تاکسیران‌ها درج شده‌اند.

وی عنوان کرد: برای جایگزینی تاکسی‌های فرسوده، خودروی «سمند سورن پلاس دوگانه‌سوز» در نظر گرفته شده است که تسهیلات 200 میلیون تومانی برای مالکان ون‌ فرسوده و وام 150 میلیونی با کارمزد 8 درصد 60 ماهه با سه ماه تنفس برای سایر خودروها فراهم آمده است.

به گزارش تسنیم، متقاضیان برای ثبت‌نام نوسازی ناوگان می‌توانند از شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 11 صبح به سازمان مدیریت و نظارت بر تاکسیرانی شهر تهران مراجعه کنند.

source

توسط