در جریان دیدار مقابل سپاهان در ورزشگاه نقش جهان اصفهان فقط یک مسئله باعث گلایه مدیر تیم فوتبال پرسپولیس شده است.

افشین پیروانی پس از شکست یک بر صفر پرسپولیس مقابل سپاهان اظهار داشت: به تیم سپاهان تبریک می‌گویم. بازی خوبی بود و دو تیم زحمت کشیدند. بازی هم برد و باخت دارد. آنها میزبان بودند و توانستند حداکثر استفاده را از میزبانی ببرند و مبارک‌شان باشند.

وی درباره جو ورزشگاه گفت: جو خوب بود و فقط یک گله داریم. بابت فحش‌های ناموسی که به بازیکنان،‌ کادر فنی و من دادند جا دارد تشکر کنیم. امیدوارم کسانی که تصمیم‌گیرنده هستند این صحنه‌ها را ببینند.

مدیر تیم فوتبال پرسپولیس در مورد اعتراضش در نیمه اول مسابقه به موعود بنیادی فر داور بازی توضیح داد: بحث داوری را کارشناسان بگویند. من نیمکت را آرام کردم.

پیروانی تصریح کرد: فوتبال است و فقط بابت ناسزاها گله‌مند هستیم؛ وگرنه سپاهان تیم خوبی است و خوب بازی کرد و در نهایت بازی را هم برد.

وی راجع به نتایج ضعیف پرسپولیس در هفته‌های اخیر و کمبود بازیکن این تیم هم تصریح کرد: فکر می‌کنم تنها تیمی که سقف را رعایت نکرده پرسپولیس است؛ مثل بقیه تیم‌ها که سقف را رعایت کردند و بازیکن گرانقیمت ندارند. شما نیمکت‌ها و نفراتی که بیرون هستند و حتی مصدوم‌ها را ببینید. پرسپولیس سقف را رعایت نکرد و بقیه تیم‌ها رعایت کردند!

source

توسط