مسابقه ۱ میلیون پوندی ۰۰۷: Road to a Million طرفداران جیمز باند را با چالش‌های مشهور این فرنچایز مواجه خواهد کرد؛ اثری که از بازیگر مشهور هالیوودی بهره خواهد برد.

مجموعه فیلم‌های جیمز باند به عنوان یکی از قدیمی‌ترین و مشهورترین فرنچایزهای تاریخ سینما به شمار می‌روند که آخرین‌بار در سال ۲۰۲۱ میلادی با فیلم No Time to Die (زمانی برای مردن نیست) و هنرنمایی تماشایی دنیل کریگ در سینما حضور پیدا کرد. فرنچایزی که ریبوت آن طی چند سال گذشته با شایعات و گمانه‌زنی‌های بسیاری همراه بوده و به نظر می‌رسد که کریستوفر نولان سکان هدایت پروژه‌های بعدی این فرنچایز را بر عهده خواهد داشت.

تا آن زمان طرفداران جیمز باند می‌توانند در مسابقه‌ای تحت عنوان ۰۰۷: Road to a Million (به سمت یک میلیون) شرکت نمایند. مسابقه‌ای تلویزیونی که توسط کمپانی آمازون تدارک دیده شده و چالش‌هایی برگرفته از مجموعه فیلم‌های جیمز باند را در خود جای داده که در نهایت به شخص برنده، مبلغ ۱ میلیون پوند تعلق خواهد گرفت.

نکته حائز اهمیت مربوط به حضور ستاره مجموعه تلویزیونی تحسین شده Succession (وراثت) یعنی برایان فاکس در قامت مجری و برگزار کننده ۰۰۷: Road to a Million می‌باشد که شرکت کنندگان این مسابقه را به چالش خواهد کشید. بازیگر مشهور و دوست داشتنی هالیوود که در صحبت‌های جدید خود به مسئله جالبی اشاره کرده است.

در حقیقت زمانی که با برایان فاکس تماس گرفته شده تا در این رئالیتی شو حضور پیدا نماید، او تصور کرده که ایفای نقش در فیلم جدید جیمز باند به وی پیشنهاد شده است.

من گمان کردم که برای فیلم جدید جیمز باند انتخاب شده‌ام. با خود گفتم که بالاخره من را برای حضور در این فرنچایز انتخاب کرده‌اند و پاسخ دادم که بله البته!

با این حال خیلی زود و در کمال ناامیدی متوجه می‌شود که هیچ فیلم‌نامه و داستانی در میان نبوده و اساساً با فیلمی از فرنچایز جیمز باند طرف نبوده است.

برای سال‌ها آرزو داشتم که در فرنچایز جیمز باند حضور داشته باشم و ابتدا تصور کردم که بالاخره لحظه من فرا رسیده است. با این حال چنین اتفاقی به وقوع نپیوست.

در حالی که او ایفای نقش در فیلمی از جیمز باند را بر عهده نگرفته اما برگزاری مسابقه مرتبط با آن را انجام خواهد داد و نسبت به حضور در این پروژه ابراز خوشحال نموده و آن را سرگرم‌کننده خطاب کرده است.

هنوز هیچ اطلاعاتی از فیلم جدید James Bond منتشر نشده و به طبع بازیگر نقش اصلی آن نیز معرفی نشده است. باید صبر کرد و دید که تهیه‌کنندگان این فرنچایز چه برنامه‌هایی مد نظر خواهند داشت و چه بسا شاهد حضور برایان فاکس در قامت شخصیت شرور داستان باشیم؛ زیرا نباید از یاد ببریم که او بارها و بارها شخصیت‌های منفی را در هالیوود نقش آفرینی کرده و بازیگری کهنه‌کار و حرفه‌ای محسوب می‌شود که می‌تواند لحظاتی به یاد ماندنی را در فیلم جدید جیمز باند به ارمغان بیاورد.

منبع: هالیوود ریپورتر

source

توسط