اینسایدر براساس سوابقی که از دادگاه به دست آمده است، می‌گوید «گرایمز»، خواننده کانادایی که از «ایلان ماسک»، پدر فرزندانش به دلیل حضانت سه فرزند خود شکایت کرده است، افرادی را استخدام کرده تا او را زیرنظر داشته باشند و اسناد مربوط به حضانت را به او ارائه کنند اما ظاهراً رئیس ایکس و مدیرعامل تسلا از دریافت آن‌ها فرار می‌کند!

گرایمز که نام قانونی‌اش «کلیر الیس بوچر» است، از ماسک برای حضانت فیزیکی سه فرزندش شکایت کرده است. کلیر در ماه اکتبر به دادگاهی در تگزاس گفت که ماسک حضانت پسر سه ساله‌اش، X Æ A-XII را «به دلیل اعتراض او» به‌عهده گرفته است. چند هفته پیش ماسک از گرایمز به دلیل ارتباط با فرزندانش شکایت کرده است.

ایلان ماسک ظاهراً از دریافت اسناد حضانت جلوگیری می‌کند

طبق اسنادی که به تازگی توسط اینسایدر ارائه شده است، وکلای گرایمز در موارد متعدد تلاش کرده‌اند تا اسناد مربوط به حضانت فرزندان را به ماسک ارائه کنند و آن‌ها را از طریق «سرویس جایگزین» ارسال کرده‌اند. این سرویس (substituted service) یعنی اوراق به جای خود ماسک به کارمندان برخی از کسب‌و‌کارهای او تحویل داده شده است.

آن‌ها ظاهراً بین 13 تا 20 اکتبر سعی کرده‌اند تا موقعیت این میلیاردر را در بیش از ده مکان از جمله مقر شرکت ایکس و مرکز پرتاب اسپیس ایکس ردیابی کنند.

با این حال، هیچکدام یک از درخواست‌ها شخصاً به ماسک تحویل داده نشده است و در موارد متعددی توسط پرسنل امنیتی تسلا و ایکس رد شده‌اند. در اسناد دادگاه آمده است که درخواست‌ها با چند پرسنل ثانویه شرکت‌های ایکس، تسلا و اسپیس ایکس رها شده است.

ماجرای بین گرایمز و ایلان ماسک از سپتامبر گذشته شکل گرفت، زمانی که این خواننده با ارسال پستی در شبکه اجتماعی ایکس که آن را به سرعت حذف کرد، نوشت: «به ایلان بگویید اجازه بدهد پسرم را ببینم یا لطفاً به وکیلم پاسخ دهد».

ماسک در حال حاضر 10 فرزند دارد. چند ماه قبل بیوگرافی جدید ایلان ماسک از دهمین فرزند او به نام «تکنو مکانیکوس» خبر داده بود که سنش مشخص نیست و مادرش گرایمز است.

source

توسط