به گزارش تجارت‌نیوز،  قرار بود هشت روز مانده به اولین مسابقه در مرحله گروهی جام ملت‌های آسیا، تیم ملی فوتبال ایران مقابل اندونزی دیداری تدارکاتی برگزار کند که این برنامه تغییر کرد و شاگردان قلعه‌نویی 19 دی ماه پشت درهای بسته به مصاف اندونزی خواهند رفت.

اردوی تیم ملی فوتبال ایران برای برگزاری دو دیدار مرحله اول مقدماتی جام جهانی 2026 از روز دوشنبه هفته آینده در تهران آغاز خواهد شد. شاگردان امیر قلعه‌نویی در روزهای 26 و 30 آبان ماه به ترتیب به مصاف هنگ‌کنگ و ازبکستان می‌روند. ملی‌پوشان پس از انجام بازی با هنگ‌کنگ در ایران، ساعت 13 یکشنبه 27 آبان ماه برای بازی با ازبکستان به تاشکند خواهند رفت.

در این اردو، نفراتی مثل مرتضی پورعلی‌گنجی و وحید امیری به دلیل مصدومیت حضور ندارند و در صورتی که احسان حاج‌صفی مدافع – هافبک آاِک یونان به بازی روز چهارشنبه تیمش برابر مارسی در لیگ اروپا نرسد، احتمال دارد در اردوی تیم ملی نیز حضور نداشته باشد.

قرار است پس از این اردو، امیر قلعه‌نویی سرمربی تیم ملی و مهدی محمدنبی نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال و مدیر تیم ملی یک بار دیگر برای بازدید از محل تمرین، سالن بدنسازی و … تیم ملی در قطر برای شرکت در مسابقات جام ملت‌های آسیا به این کشور سفر کنند. در سفر قبلی، اعضای تیم ملی چند ایراد از محل اردوی این تیم گرفته بودند که قطری‌ها قول دادند مشکلات موجود را برطرف کنند.

منبع: تسنیم

source

توسط