به گزارش ایلنا، در چارچوب هفته چهارم مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، از ساعت 23:30، 6 بازی به صورت همزمان برگزار شد که در مهمترین آنها، میلان مقابل پاریس در ورزشگاه سن سیرو به برتری 2 بر صفر دست یافت و پورتو در شب خاموش طارمی مقابل آنتورپ به برد 2 بر صفر رسید. سیتی نیز با درخشش دوباره هالند با نتیجه 3 بر صفر از سد یانگ بویز سوئیس گذشت و فاینورد با حضور جهانبخش مقابل لاتزیو زانو زد.

نتایج کامل مسابقات امشب لیگ قهرمانان اروپا به شرح زیر است:

گروه E

اتلتیکو مادرید 6 – سلتیک صفر

گل‌ها: گریزمان (2گل) – موراتا (2گل)- لینو – نیگوئز برای اتلتیکو

لاتزیو یک – فاینورد صفر

گل: ایموبیله 1+45

برای فاینورد در ابتدا جهانبخش از روی نیمکت کار را آغاز کرد ولی در دقیقه 74 وارد بازی شد. با این حال بازیکن ایرانی نتوانست کاری برای تیمش انجام دهد.

در جدول این گروه اتلتیکومادرید با 8 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های لاتزیو با 7 امتیاز، فاینورد با 6 امتیاز و سلتیک با یک امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

گروه F

میلان 2 – پاریس یک

گل‌ها: لیائو و ژیرو برای میلان/ اشکرینیار برای پاریس

در این بازی، میلان که اوضاع خوبی در این گروه نداشت، توانست با حمایت هواداران، در جوّ وحشتناک سن سیرو یک بازگشت دیدنی رقم زند و مقابل پاریس به برتری دست یابد تا به صعود امیدوار شود. پاریس در ابتدا در دقیقه 9 به گل رسید ولی میلان در دقیقه 12 با گلزنی لیائو به بازی بازگشت و در نهایت با ضربه سر دیدنی ژیرو در دقیقه 50 به گل برتری دست یافت.

ساعتی پیش نیز دورتموند با نتیجه 2 بر صفر نیوکاسل را شکست داد.

در این گروه دورتموند با 7 امتیاز صدرنشین است و تیم‌های پاریس با 6 امتیاز، میلان با 5 امتیاز و نیوکاسل با 4 امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

گروه G

منچستر سیتی 3 – یانگ بویز سوئیس صفر

گل‌ها: هالند (2 گل) – فودن

ستاره سرخ بلگراد یک – لایپزیگ آلمان 2 

گل‌ها: هنریش برای ستاره سرخ / سیمونز و اوپندا برای لایپزیگ 

در جدول این گروه سیتی با 12 امتیاز با اقتدار صدرنشین است و تیم‌ لایپزیگ با 9 امتیاز صدرنشین است. این 2 تیم جواز حضور در مرحله حذفی را بدست آوردند. تیم‌های ستاره سرخ و یانگ بویز با یک امتیاز در رده‌های سوم و چهارم قرار دارند و از این رقابت نیز حذف شدند.

گروه H

پورتو 2 – آنتورپ بلژیک صفر

گل‌ها: اوانیلسون و په په 

در این بازی طارمی در ترکیب اصلی پورتو حضور داشت و 68 دقیقه بازی کرد. مهدی طارمی عملکرد موفقی نداشت و نمره پایینی نیز از سوی رسانه‌ها کسب کرد.

ساعتی پیش نیز بارسلونا در خاک آلمان مقابل شاختار دونستک با نتیجه یک بر صفر شکست خورد.

در جدول این گروه، بارسلونا با 9 امتیاز صدرنشین است و پورتو با 9 امتیاز، شاختار با 6 امتیاز و آنتورپ بدون امتیاز در رده‌های بعدی قرار دارند.

 انتهای پیام/

source

توسط