برانکو ؛ شروع اردوی عمان زیر نظر برانکو برای مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026

اردوی آماده‌سازی تیم ملی عمان برای مسابقات مقدماتی جام جهانی 2026 از روز سه‌شنبه زیر نظر برانکو ایوانکوویچ آغاز شد.

خبرگزاری فوتبال ایران پارس فوتبال دات کام :

شاگردان برانکو ایوانکوویچ روز گذشته اولین تمرین خود در این اردو را در مجموعه ورزشی سلطان قابوس مسقط برگزار کردند. این جلسه تمرینی با صحبت‌های برانکو آغاز شد و او به بازیکنان در مورد مسابقات پیش‌رو توضیح داد و از آنها خواست تمام تلاش خود را برای آمادگی حداکثری انجام دهند.

پس از آن، بازیکنان تمرینات کششی را همراه با کادرفنی انجام دادند و سپس برانکو روی تمرینات فنی از جمله اجرای تاکتیک‌ها تمرکز کرد.

تیم ملی عمان قرار است مسابقات مقدماتی جام جهانی را با دیدار با چین تایپه در تاریخ 16 نوامبر در استادیوم مجموعه ورزشی سلطان قابوس در بوشر آغاز کند و در دور دوم در روز 21 نوامبر در ورزشگاه امینی دولینا اومورزاکووا به مصاف قرقیزستان برود.

در دور سوم، تیم عمان در تاریخ 21 مارس 2024 در مسقط به مصاف مالزی می‌رود. سپس در روزهای 26 مارس، 6 و 11 ژوئن نیز در بازی‌های برگشت به ترتیب با مالزی، چین تایپه و قرقیزستان دیدار می‌کند.

بولت فولادفهرست تیم ملی عمان در این اردو شامل بازیکنان زیر است:

دروازه‌بان‌ها: ابراهیم المخینی، احمد الرواحی و فایز الرشیدی.

مدافعان: امجد الحارثی، عاهد الهدیفی، محمود المشیفری، احمد الکعبی، علی البوسعیدی، خالد البریکی، احمد الخمیسی، محمد العامری، غانم الحبشی و فهمی دوربین.

هافبک‌ها: مصعب المعمری، تمیم البلوشی، حارب السعدی، ناصر الرواحی، معتز عبدربه، عمر الفزاری، صلاح یحیایی، زاهر الاغبری، عبدالله فواز و جمیل الیحمدی.

مهاجمان: محسن الغسانی، خالد الهاجری، سامی الحسنی، عمر المالکی و عصام الصبحی.

source

توسط