تیم پرسپولیس امروز با پرواز اختصاصی از تهران به دوشنبه رسید، پروازی که با هواپیمای بوئینگ ام دی انجام شد که البته به تازگی وارد ایران شده و در یکی از اولین سفرها در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار گرفته است.

نکته جالب اینکه این هواپیما اگرچه از سال ۱۹۹۵ در آسمان است اما یکی از کم کارکردترین هواپیمای موجود است چرا که برای سال‌های طولانی در اختیار فیفا قرار داشت.

تصاویر| هواپیمای پرماجرا به پرسپولیسی‌ها رسید/ از قهرمانی با پرتغال تا سفر با دانمارک!بعد از اینکه فیفا سفرهای خود را با این هواپیما به پایان رساند، برای یک سال به تیم ملی دانمارک اجاره داده شد اما مدت طولانی در دست فدراسیون فوتبال پرتغال قرار داشت.

در زمانی که تیم ملی پرتغال با هدایت فرناندو سانتوش موفق شد قهرمان یورو شود، یاران کریستیانو رونالدو از این هواپیما استفاده کردند و با آن قهرمانی اروپا را جشن گرفتند.

بیشتر بخوانید: عکس| سر پرسپولیسی‌ها کلاه تاجیکی رفت!

تصاویر| هواپیمای پرماجرا به پرسپولیسی‌ها رسید/ از قهرمانی با پرتغال تا سفر با دانمارک!حالا این هواپیما منقش به نام و لوگوی پرسپولیس شده و احتمالا در سفر به ریاض نیز سرخپوشان را همراهی خواهد کرد و در صورت صعود پرسپولیس نیز در اختیار این باشگاه قرار خواهد گرفت.

تصاویر| هواپیمای پرماجرا به پرسپولیسی‌ها رسید/ از قهرمانی با پرتغال تا سفر با دانمارک!تصاویر| هواپیمای پرماجرا به پرسپولیسی‌ها رسید/ از قهرمانی با پرتغال تا سفر با دانمارک!source

توسط