شرایط پرسپولیس در پاییز سال ۱۳۹۰ متزلزل بود و در مقطعی میان حمید استیلی و عادل فردوسی‌پور هنگام پخش برنامه ۹۰ اصطکاک ایجاد شد. در آن زمان علی پروین از دست فردوسی‌پور دل‌خور شد و به یکی از عوامل گروه ورزش سیما که از او برای حضور در برنامه ۹۰ دعوت کرده بود، پاسخ جالبی داد که روز پنجم آبان ماه سال ۱۳۹۰ در خبرورزشی منتشر شد.

علی‌آقا در پاسخ به دعوت این مدیر برای حضور در برنامه ۹۰ گفت: این پسره (عادل فردوسی‌پور) فقط می‌خواد آدمو مسخره کنه و من هم از چنین رفتاری اصلا خوشم نمیاد. یک وقت داخل برنامه اون یه چیزی میگه، من هم یه چیزی میگم و اتفاقاتی رخ میده که مردم دوست ندارند. در مورد ماجراهای پرسپولیس هم فعلا حرفی نمی‌زنم اما به موقعش جواب فردوسی‌پور را می‌دهم.

علی پروین در همان مقطع به محمد رویانیان مدیرعامل وقت باشگاه پرسپولیس هم توصیه کرده بود با برنامه ۹۰ مصاحبه نکند چون به اعتقاد او، عادل فردوسی‌پور سوالات جهت‌دار می‌پرسد و پرسپولیس به حاشیه می‌رود. نکته دیگر این‌که شایعه شده بود پروین چند بار در پاسخ به دعوت فردوسی‌پور گفته ۱۰۰میلیون تومان می‌گیرد و به برنامه‌اش می‌رود! حرفی که البته بیشتر جنبه طنز و یا برای بازکردن این دعوت از سر خودش بود.

البته رابطه علی پروین و عادل فردوسی‌پور خیلی زود خوب شد و در همان ایام برنامه ۹۰ مصاحبه جذابی با او انجام داد. پروین همچنین خرداد ماه سال ۱۳۹۷ در آستانه آغاز جام جهانی ۲۰۱۸ برای اولین بار پس از سالیان متمادی در برنامه زنده تلویزیونی حاضر شد و به دعوت عادل فردوسی‌پور همراه با حشمت مهاجرانی به ویژه‌برنامه جام جهانی رفت و در مورد وضعیت تیم ملی فوتبال کشورمان صحبت کرد.

پروین و فردوسی‌پور در سال ۱۳۹۰


source

توسط