همزمان با سی و پنجمین سالگرد ارتحال بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران، آیین تجدید میثاق وزیر تعاون، کار و ‌رفاه‌ اجتماعی، معاونان وزیر، روسای سازمان های تابعه و جمعی از مدیران و کارکنان این وزارتخانه در مرقد مطهر حضرت امام‌خمینی(ره) برگزار شد.

به گزارش ایسنا، سید صولت مرتضوی صبح امروز همراه با معاونین و جمعی از شرکت‌کنندگان در این مراسم با نثار تاج گل، قرائت فاتحه و ادای احترام به مقام شامخ معمار کبیر انقلاب اسلامی با آرمان‌های والای امام راحل و شهدای سرافراز تجدید میثاق کردند.

وی در این مراسم یاد و خاطره امام شهدا و مقام والای شهدای خدمت را گرامی داشت و گفت: در آستانه سالگرد ارتحال امام خمینی (ره) اقشار مختلف جامعه وظیفه دارند برای این میراث ماندگار به کرات با آرمان‌های امام تجدید میثاق کنند.

وزیر کار هدف از تجدید میثاق با بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران را تأکید بر نظریه مترقی امام خمینی (ره) مبنی بر استواری حکومت دینی با محوریت ولایت فقیه عنوان کرد و گفت: حفظ جمهوری اسلامی ایران از واجبات است و این میراث ماندگار پایدارخواهد بود.

مرتضوی تأکید کرد: مجموعه وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز بر خود لازم می‌داند با آرمان‌های امام شهدا که مهم‌ترین آن «جمهوری اسلامی ایران» است، تجدید میثاق کنند.

وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی با بیان اینکه شهید آیت الله رئیسی ـ یار صدیق امام (ره) و مقام معظم رهبری بود، گفت: حکومت دینی با محوریت ولایت فقیه، میراث ماندگار امام (ره) است که باید از آن صیانت شود.

انتهای پیام

source

توسط ecokhabari