بازی Persona 5 Tactica منتشر شد + لانچ تریلر

نسخه فرعی بازی Persona 5 که Persona 5 Tactica نام دارد و یک بازی نقش‌آفرینی استراتژی تاکتیکی است، هم اکنون در اختیار علاقه‌مندان قرار دارد.

آخرین محصول ساخته شده استودیوی بازی اطلاس (Atlus) در سری Persona 5 اکنون با نام Persona 5 Tactica در دسترس است. در این بازی گروه فانتوم تیوز را می‌بینید که به دنیایی مرموز منتقل می‌شوند که توسط یک گروه معروف به the Legionnaires به رهبری شخصی به نام ماری اداره می‌شود. آن‌ها با همکاری شورشی‌ها و رهبرشان ارینا، قول می‌دهند که دنیا را آزاد کنند. شما می‌توانید لانچ تریلر این عنوان را در ادامه مشاهده کنید.

به عنوان یک بازی نقش‌آفرینی استراتژی تاکتیکی نوبتی، Persona 5 Tactica بازیکنان را در نبردهایی با تیم‌های که سه شخصیت دارد، وارد می‌کند. هر کدام می‌توانند از حملات همه جانبه، دامنه‌دار و پرسوناهای خاص خودشان استفاده کنند تا از نقاط ضعف دشمن استفاده کرده و آن‌ها را نابود کنند.

علاوه بر مراحل معمولی، ماموریت‌هایی با اهداف منحصر به فرد که در راستای ارتقاء درختان مهارت شخصیتتان است، در دسترس قرار دارد. تکمیل وظایف به صورت مرحله‌ای نیز پول و امتیازات XP را به مخاطبان اعطا می‌کند و می‌توان آن‌ها را مجدداً تجربه کرد. لازم به ذکر است که بازی موردنظر با قابلیت New Game Plus در اختیار عموم قرار گرفته تا بتوانید تجربه‌های چندباره داشته باشید. به هر حال در آینده برای دریافت و مطالعه آخرین اخبار پیرامون این بازی و برنامه‌های بعدی استودیوی سازنده‌اش، وب سایت ویجیاتو را حتما دنبال کنید.

نظر شما در خصوص این خبر چیست؟ نظرات خود را با ما به اشتراک گذاشته و سایر اخبار و مقالات مرتبط با حوزه بازی‌های ویدیویی را از طریق صفحه اصلی پیگیری و مطالعه کنید.


ده‌ تکنولوژی که آینده گیم رو تغییر میدن!

ایکس باکس برای اولین بار در تاریخ می‌تواند پلی استیشن را شکست دهد - ویجیاتو

source

توسط