ایسنا/خوزستان سرپرست فرمانداری شهرستان شادگان با بیان اینکه شهرستان شادگان یکی از قطب‌های تولید محصولات کشاورزی در خوزستان است، گفت: معرفی محصولات کشاورزی و تولیدی در شادگان ضروری است.
جمال صالح زاده امروز، ۱۳ تیرماه در جلسه هماهنگی و معرفی ظرفیت‌های کارآفرینی و ایجاد کارگاه‌های زود بازده با هدف توسعه اشتغال در شهرستان شادگان، ضمن اعلام حمایت از کارگاه‌های تولیدی و زودبازده در راستای رونق اشتغال شهرستان، اظهار کرد: ادارات متولی نسبت به معرفی ظرفیت‌های شهرستان در حوزه کارآفرینی اقدام کنند.
به گزارش ایسنا، وی بر معرفی محصولات کشاورزی، تولیدی و خدماتی تاکید کرد و افزود: ایجاد اشتغال با سرمایه کم و فضای کوچک باعث رونق اقتصادی و ایجاد اشتغال در شهرستان خواهد شد.
رئیس شورای اشتغال شهرستان شادگان عنوان کرد: شناسایی حلقه مفقوده در کسب و کار کارآفرینان و معرفی سرمایه‌گذاران موفق، برگزاری نشست‌ها و هم‌اندیشی بین کارآفرینان و سرمایه‌گذاران برای تبادل تجربیات، به منظور ترغیب، جذب شهروندان و سرمایه‌گذاران استانی و شهرستانی جهت سرمایه‌گذاری در نقاط مختلف شهرستان در اولویت ادارات مربوطه قرار گیرد.
سرپرست فرمانداری شادگان با بیان اینکه جلسات اشتغال باید به صورت مستمر برگزار شود، افزود: معرفی مشاوران اقتصادی جهت توسعه کارآفرینی و اشتغال و ورود هئیت‌های علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی فنی و حرفه‌ای جهت آموزش علمی و تجربی موجب توسعه کسب و کار در شهرستان خواهد شد.
صالح زاده در پایان گفت: ایجاد کارخانه‌های بسته‌بندی محصولات کشاورزی در برندسازی محصولات و افزایش اشتغال در شهرستان شادگان تاثیر بسزایی دارد.
انتهای پیام

source

توسط ecokhabari