تولید محتوای بخش «وب گردی» توسط این مجموعه صورت نگرفته و انتشار این مطلب به معنی تایید محتوای آن نیست.
 این کشور ثروتمند و پهناور می تواند زمینه های رشد و شکوفایی شما را فراهم کند. چرا که کشور امریکا با آنکه تنها 4.3% جمعیت جهان را به خود اختصاص داده است، چهارمین کشور دنیا از لحاظ وسعت و مساحت بوده و مالک 34.4% ثروت جهانی در بین کشورهای دنیاست؛ بنابراین، انتخاب مناسبی برای مهاجرت است و عجیب نیست که چرا بسیاری از افراد ایرانی یا حتی در سراسر جهان، آمریکا را به‌عنوان مقصد انتخاب می کنند و در صدد گرفتن گرین کارت این کشور هستند.
اگر شما هم از آن دسته از افرادی هستید که رویای مهاجرت به امریکا را در سر می پروانید و در جستجوی سریعترین و آسانترین راه مهاجرت به امریکا هستید، در این مقاله با ما همراه باشید.
مهاجرت به امریکا یک رویا نیست و امروز با وجود کارت سبز دیگر تنها مختص قشر خاصی از افراد نیست. کارت سبز یک مجموعه مهاجرتی است که با بیش از ده سال سابقه و با دارا بودن کادری دلسوز و مجرب می تواند در سریعترین زمان ممکن شما را به هدفتان برساند و گرین کارت امریکا را به شما هدیه کند. 
برای مهاجرت آسان و بی دردسر به امریکا چکار باید کرد؟ مهاجرت به امریکا در کارت سبز شامل سه مرحله است: ارزیابی، مشاوره و اقدام
امریکا
شما با کارت سبز در هر سنی، با هر شغلی و با هر سطح سواد و توانایی مالی امکان مهاجرت به امریکا را دارید. چرا که کارشناسان کارت سبز با بررسی وضعیت شما، مناسب ترین راه مهاجرت به امریکا را طبق شرایط خودتون به  شما معرفی می کنند.  بنابراین پیش از هر کاری شرایط و مدارک شما باید توسط کارشناسان کارت سبز ارزیابی شود تا اطمینان حاصل کنید که برای مناسب ترین ویزا، اقدام می کنید.
سپس برای افزایش آگاهی و انجام صحیح مراحل باید از کارشناسان متخصص کارت سبز مشاوره دریافت کنید. در زمان مشاوره می توانید سئوالاتتان را بپرسید، ابهاماتتان را رفع کنید و از راه های افزایش شانستان برای گرفتن ویزا مطلع شوید. سرانجام، پس از این مراحل، یعنی ارزیابی شرایط، انجام مشاوره کاربردی، می توانید برای نوع ویزای مربوطه اقدام کنید.
اما بهتر است بدانید در کارت سبز، این شما هستید که می توانید تصمیم بگیرید که آیا می خواهید خودتان برای ویزا اقدام کنید و صرفا از مشاوره کارشناسان کارت سبز برخوردار شوید یا می خواهید کارتان را به کارت سبز بسپارید. و از این طریق احتمال بروز اشتباه در پروسه را به صفر برسانید و به راحتی ویزای امریکا را دریافت کنید.
بنابراین، راحت ترین راه مهاجرت به امریکا استفاده از دانش و تجربه کارشناسان کارت سبز است. چرا که با کارت سبز می توانید در سریعترین زمان ممکن و به راحتی ویزای ایالات متحده را بگیرید و اقامت امریکا را دریافت نمایید.
میزان سرمایه و هزینه ای که برای مهاجرت به امریکا باید در نظر بگیرید به میزان آگاهی شما و نوع ویزایی که برای آن اقدام می کنید، بستگی دارد. هر چقدر شما آگاهانه برای ویزایی تلاش کنید که مناسب شرایط و مدارک شما باشد نه تنها می توانید هزینه ها را کاهش دهید بلکه احتمال موفقیت و گرفتن ویزا برای شما افزایش پیدا میکند.
بنابراین برای مهاجرت به امریکا، بهترین کار این است که در ابتدا اطلاعاتتان را افزایش دهید و بعد برای ویزای مناسب اقدام کنید. در این راه باید مواظب افراد سودجو که قصد فریب شما را دارند باشید و تنها از افراد متخصص و با تجربه کمک بگیرید. بنابراین بی جهت نیست که کارت سبز به عنوان پلی میان شما و امریکا معرفی می شود.
چون شما در کارت سبز می توانید با کمترین هزینه، از نوع ویزایی که مناسب شماست اطلاعات کسب کنید و آگاهانه و بدون اشتباه برای ویزای مربوطه اقدام کنید. 
کارت سبز با استفاده از کارشناسان مجرب در زمینه انواع ویزاهای مهاجرتی و غیر مهاجرتی امریکا، می تواند کار ها را به نیابت انجام داده و بستر را برای مهاجرت درست و اصولی متقاضیان فراهم کند.
ویزای مهاجرتی
 درضمن، با توجه به تجربه، آگاهی و سابقه کاری کارت سبز، متقاضی مهاجرت می تواند اطمینان حاصل نماید که هیچ اقدامی را اشتباه و بدون پیش بینی انجام نمی دهد. مثلا، ممکن است شما بخواهید ویزای تحصیلی امریکا که یک ویزای غیرمهاجرتی اما مجوز ورود به امریکاست را دریافت کنید اما با قوانین، شرایط و هزینه ها به درستی آشنا نباشید.
بنابراین اگر از افراد بی تجربه کمک بگیرید و یا بدون آگاهی خودتان اقدام کنید، در این پروسه هزینه های گزافی پرداخت می کنید و زمان زیادی صرف می کنید اما در نهایت به هدف خود نمی رسید و ناکام می مانید. بنابراین کارت سبز می تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد.
برای کسب اطلاعات بیشتر، در صورتی‌که به هرگونه مشاوره ای در زمینه ی گرین کارت و مهاجرت به امریکا نیاز داشتید، می‌توانید به سایت کارت سبز مراجعه کنید.
دیروز رشد قیمت سهام نمادهای کامودیتی‌محور شاخص کل بورس را ۴۰ هزار واحد بالا کشید. به نظر می‌رس
د کامودیتی‌ها اهرم بازار…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari