مدیرعامل جدید شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران در اولین جلسه با اعضای هیات مدیره و معاونان راه آهن، تولید داخل را اولویت راه آهن اعلام کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس به نقل از روابط عمومی راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، اولین جلسه مدیرعامل جدید شرکت راه‌آهن جمهوری اسلامی ایران، سید میعاد صالحی، با اعضای هیات مدیره و معاونان راه آهن روز ۲۲ مهر در ساختمان مرکزی شهدای راه‌آهن برگزار شد.
در این جلسه که در اولین روز حضور مدیرعامل جدید به مدت 6 ساعت برگزار شد، سید میعاد صالحی پس از تشکر از اعتماد وزیر راه و شهرسازی و اعضای هیات دولت، ضمن قدردانی از خدمات و تلاش‌هایی که در دوره رسولی، مدیرعامل سابق شرکت راه‌آهن انجام شد،بیان داشت: ظرفیت‌های ایجاد شده حاصل زحمات شبانه‌روزی کارکنان و مدیران ارزشمند و پرتلاش راه‌آهن در طول مدت عمر این صنعت با قدمت بالا و ریشه‌دار است و درصدد هستیم با همتی مضاعف، مسیر پیشرفت را با سرعت بیشتری ادامه دهیم. 
وی با بیان اینکه مسئولیت، امانتی است که باید آن را پاس داشت تاکید کرد: با همدلی و همراهی تمام ذی‌نفعان و بازیگران صنعت ریلی و خانواده بزرگ راه‌آهن اعم از بخش دولتی و بخش خصوصی، می‌توان به اهداف بلندمدت و توسعه حمل و نقل ریلی دست یافت.
مدیرعامل جدید راه‌آهن با تاکید بر حمایت از رویکرد تخصصی و عملگرا در شرکت راه‌آهن، تلاش مضاعف همه معاونت‌ها و بخش‌ها و همچنین ارتقای جایگاه حمل و نقل ریلی در توسعه کشور از سوی ارکان تصمیم‌ساز و دستگاه‌های اجرایی کشور را از نکات اساسی تحول در راه‌آهن برشمرد. 
وی ادامه داد: باید چالش‌ها و ماموریت‌ها را از زوایای متعدد بررسی کرد تا بتوانیم بهترین تصمیم را برای حصول نتیجه مطلوب انتخاب کنیم.
 صالحی گفت: نگاه و اولویت اول، حمایت از تولید داخل است و از همه ظرفیت‌ها برای پیشرفت و تأمین نیازها و سرعت بخشیدن به توسعه صنعت حمل و نقل ریلی استفاده می‌کنیم.
همچنین در این جلسه، اعضای هیات مدیره و معاونان به طرح چالش‌ها و موضوعات مهم حوزه خود پرداختند و راهکارهای لازم برای رفع این مسائل مورد بحث و بررسی قرار گرفت.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari