به گزارش اقتصادنیوز  ، بازار ارز و طلای  تهران امروز شنبه 24 مهر ماه  شاهد پیشروی قیمت دلار ،  قیمت سکه و  قیمت طلا  بود.
بازار جهانی طلا امروز شنبه 24 مهر ماه شاهد افت قیمت طلا بود. این فلز زرد رنگ امروز هم مانند روز گذشته پایین رفت  و به ۱,۷۶۷ (یک هزار و هفتصد و شصت و هفت ) دلاررسید.
بازار امروز شاهد افزایش قیمت طلا 18 عیار بود. قیمت طلا ۱۶۰۰ تومان  بالا رفت و ، ۱,۱۴۳,۵۰۰ (یک میلیون و یکصد و چهل و سه هزار و پانصد ) تومان نرخ گذاری شد.
 
هر مثقال طلا 18 عیار امروز با کاهش ۰.۰۲ درصدی، از ۴,۹۵۱,۰۰۰ (چهار میلیون و نهصد و پنجاه و یک هزار) تومان به ۴,۹۵۰,۰۰۰ (چهار میلیون و نهصد و پنجاه هزار) تومان رسید.
قیمت دلار در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۶۲ درصدی، از ۲۷,۰۶۰ (بیست و هفت هزار و شصت ) تومان به ۲۷,۲۳۰ (بیست و هفت هزار و دویست و سی ) تومان رسید.
 
در بازار امروز دلار در بازار متشکل نسبت به ۲ روز پیش، با ۶۷ تومان افزایش، ۲۶,۳۰۰ (بیست و شش هزار و سیصد ) تومان نرخ گذاری شد.
 
قیمت یورو در بازار آزاد امروز با افزایش ۰.۴۵ درصدی، از ۳۱,۴۳۲ (سی و یک هزار و چهارصد و سی و دو ) تومان به ۳۱,۵۷۵ (سی و یک هزار و پانصد و هفتاد و پنج ) تومان رسید.
 
قیمت پوند  با رشد ۰.۹۸ درصدی به ۳۷,۴۶۳ (سی و هفت هزار و چهارصد و شصت و سه ) تومان رسید.
 
درهم امارات (حواله) با افزایش ۰.۴ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۷,۴۴۰ (هفت هزار و چهارصد و چهل ) تومان معامله شد.
 
لیر ترکیه، امروز به ۳,۰۵۰ (سه هزار و پنجاه ) تومان رسید که نسبت به ۲ روز پیش، کاهش ۰.۳۲ درصدی داشته است.
در بازار امروز دلار کانادا نسبت به ۲ روز پیش، با ۱۶۵ تومان افزایش، ۲۲,۰۱۵ (بیست و دو هزار و پانزده ) تومان نرخ گذاری شد.
در بازار امروز سکه امامی نسبت به ۲ روز پیش، با ۸۰۰۰۰ تومان افزایش، ۱۱,۸۰۵,۰۰۰ (یازده میلیون و هشتصد و پنج هزار) تومان نرخ گذاری شد.
 
 
نیم سکه امروز با کاهش ۰.۳۳ درصدی، از ۶,۰۰۰,۰۰۰ (شش میلیون) تومان به ۵,۹۸۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد و هشتاد هزار) تومان رسید.
 
 
ربع سکه امروز با افزایش ۰.۳۴ درصدی، از ۳,۴۸۰,۰۰۰ (سه میلیون و چهارصد و هشتاد هزار) تومان به ۳,۴۹۲,۰۰۰ (سه میلیون و چهارصد و نود و دو هزار) تومان رسید.
هر سکه گرمی با کاهش ۰.۲۲ درصدی نسبت به ۲ روز پیش، ۲,۱۹۷,۰۰۰ (دو میلیون و یکصد و نود و هفت هزار) تومان معامله شد.
اقتصادنیوز: حکم دادگاه برای رئیس کل پیشین بانک مرکزی و معاون ارزی او در حالی صادر شده که سرنوشت یکی از متهمان اصلی…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari