به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایسنا، سایت العهد اعلام کرد، هیئتی از حزب‌الله لبنان برای عرض تسلیت به مناسبت درگذشت کمیته مرکزی فتح به دمشق سفر کرد.
هیئتی از حزب‌الله به ریاست عطا الله حمود، معاون مسؤول روابط فلسطین وارد دمشق شده و با ابوحازم، دبیرکل کمیته مرکزی فتح و اعضای دفتر سیاسی این جنبش دیدار کرد. این هیئت به نیابت از رهبری حزب‌الله درگذشت ابوفاخر، از اعضای این کمیته را تسلیت گفت.
حمود گفت، فرمانده ابوفاخر نقش بسزایی در بخشش و فداکاری داشت و میادین فلسطین و میادین نبرد در لبنان، سوریه و اردن با او آشنا بودند. او فرماندهی استوار و با عزم و اراده قوی بود.
وی افزود، این رهبر فقید در نبرد  شمشیر قدس در غزه در سال ۲۰۲۱ میلادی، در پیروزی‌های مقاومت در حملات ژوئیه ۲۰۰۶  لبنان، علیه “داعش” و “جبهه النصره” در جنگ سوریه موضع داشت و در کنار محور مقاومت و جمهوری اسلامی ایران ایستاده بود.
ابوحازم نیز در این دیدار از رهبری حزب‌الله و مقاومت بابت حمایت همیشگی از مساله و ملت فلسطین در برابر طرح صهیونیستی- آمریکایی و مزدوران عرب آن که علیه فلسطین توطئه کردند، قدر دانی کرد و گفت، جنبش فتح تا زمان آزادی کامل فلسطین در کنار محور مقاومت و سوریه است.
اقتصادنیوز: حکم دادگاه برای رئیس کل پیشین بانک مرکزی و معاون ارزی او در حالی صادر شده که سرنوشت یکی از متهمان اصلی…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari