نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی خواستار رسیدگی دستگاه قضایی به مرخصی های بی حد و اندازه محکومان امنیتی شد.
به گزارش ایسنا، زهره سادات لاجوردی در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه) مجلس شورای اسلامی در تذکری با تسلیت شهادت حضرت رقیه (س)، بیان کرد: سال گذشته بود که برخی چهره های اصلاح طلب در رسانه هایشان این طور القاء می کردند که علت اینکه نتوانسته ایم در واردات واکسن توفیق لازم را داشته باشیم این است که به FATF نپیوسته ایم، اما جهش واردات واکسن از طریق دیپلماسی فعال و تماسی که رئیس جمهور محترم با روسای جمهور چین، روسیه و دیگر کشورها انجام دادند، نشان داد که استدلال های غیر منطقی غربگرایان تا چه اندازه سست و باطل است.
وی افزود: با توجه به اهمیت مساله سلامت مردم، ضروری است قوه قضائیه با کسانی که در نظام سلامت کشور اخلال ایجاد کرده اند، برخورد لازم را انجام دهد. 
نماینده مردم تهران و شمیرانات، با اشاره به گرانی کالاهای اساسی گفت: هرچند این گرانی ها میراث بی تدبیری و سیاست گذاری های غلط دولت قبلی است، اما امیدوارم گام اول دولت سیزدهم، کنترل بازار، مهار تورم و جلوگیری از گران فروشی باشد؛ چرا که وضعیت سفره های مردم نیازمند اقدام اورژانسی است؛ بنابراین از دولت محترم انتظار می رود با تمرکز بر توانمندی داخلی، استفاده از ظرفیت همسایگان و تلاش شبانه روزی به داد مردم برسد.
وی در پایان گفت: نکته دیگر مرخصی های بی حد و اندازه محکومان امنیتی است که امیدوارم دستگاه قضایی به این مساله رسیدگی کند.
انتهای پیام

source

توسط ecokhabari