مقام مسوول هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران گفت: محموله واکسن به میزان ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دوز از سبد کوواکس به وزن ۶۶ هزار کیلوگرم با هواپیمای کارگو ۷۴۷ هما وارد کشور خواهد شد.
حسین جهانی در گفت‌وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری فارس، اظهار داشت: در راستای تحقق مسئولیت اجتماعی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران، محموله واکسن در حدود ۳ میلیون و ۲۰۰ هزار دوز از سبد کوواکس به وزن ۶۶ هزار کیلوگرم با هواپیمای کارگو ۷۴۷ وارد کشور خواهد شد.
 
مدیرکل روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران افزود: این پرواز با شماره ۴۷۰۶ در ساعت ۵ و ۴۵ دقیقه روز جمعه ۱۹ شهریورماه از فرودگاه امام خمینی(ره) به مقصد فرودگاه پکن انجام و پس از بارگیری در ساعت ۱۷ و ۵۰ دقیقه، فرودگاه پکن را ترک و در ساعت ۱ و ۳۰ دقیقه بامداد روز شنبه ۲۰ شهریورماه در فرودگاه بین‌المللی حضرت امام خمینی(ره) به زمین خواهد نشست.
 
جهانی اضافه کرد: هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران به عنوان شرکت هواپیمایی حامل پرچم مقدس جمهوری اسلامی ایران، با کادری مجرب و ناوگان در اختیار، آمادگی انتقال هرگونه محموله پزشکی از جمله واکسن را از اقصی نقاط جهان به کشور داشته تا هرچه سریع تر شاهد ریشه‌کنی ویروس منحوس کرونا در کشور باشیم.
انتهای پیام/

source

توسط ecokhabari