هدف بخش «سایت‌خوان دنیای اقتصاد» گسترش اطلاع‌رسانی است و انتشار این مطلب به معنی تأیید محتوای آن نیست.
او به شبکه المیادین گفت: «سلاح مقاومت منتظر است تا یک قطره خون از هر یک از شش اسیر آزاده ریخته شود تا در آن صورت علیه دشمن اقدام کند و از این رو به اشغالگران هشدار می‌دهیم که هیچ آسیبی به اسرا نباید برسانند.»
خالد البطش سپس گفت که زندانیان فلسطینی در معرض اقدامات انتقام جویانه صهیونیست‌ها قرار گرفته‌اند و رژیم تل آویو در ازای فرار اسرای آزاده، دست به سرکوب دیگر زندانیان می‌زند.
او از نهادهای حقوق بشری و سازمان‌ها و کشورها خواست تا رژیم تل آویو را تحت فشار قرار دهند تا اقدامات سرکوبگرانه خود علیه اسرای فلسطینی را متوقف کند.
از زمان فرار شش اسیر فلسطینی از زندان فوق امنیتی «جلبوع» در بامداد روز دوشنبه، همزمان با بسیج گسترده صهیونیست‌ها برای یافتن آن‌ها، زندان‌های سرزمین اشغالی نیز به شدت متشنج شده است و مقامات جهت ممانعت از فرار زندانیان، آن‌ها را بین زندان‌های مختلف جابه جا می‌کنند و از این رو اسرای فلسطینی در زندان‌های «نقب» و «رامون» به شدت با مأموران درگیر شده و سلول‌ها را به آتش کشیده‌اند. امروز نیز اسرای فلسطینی در زندان رامون چند سلول را آتش زدند.
یک از افسران زندان نقب بدون ذکر نام خود در این باره به رادیو رژیم صهیونیستی (کان) گفته که تاکنون چنین وضعی را در زندان‌ها شاهد نبوده است.
امروز نیز به دعوت جهاد اسلامی فلسطین، اهالی کرانه باختری و غزه در تجمعاتی با عنوان «جمعه همبستگی با اسرا» شرکت کردند.
هشدار جهاد اسلامی به صهیونیست‌ها؛ پاسخی سخت در انتظار شماست
گروه نشریات دنیای اقتصاد


درباره ما
کليه حقوق اين سايت متعلق به روزنامه دنيای اقتصاد بوده و استفاده از مطالب آن با ذکر منبع بلامانع است

source

توسط ecokhabari