به گزارش اقتصادنیوز به نقل از ایلنا، سرهنگ هادی عبادی سرپرست پلیس راه مازندران گفت: هم‌اکنون آمدوشد خودروها در جاده‌های چالوس، هراز، سوادکوه، کیاسر و محدوده درون‌شهری پرحجم است.
وی افزود: هم‌اکنون شاهد بارش پراکنده باران و مه غلیظ در ارتفاعات جاده‌های کندوان محدوده، ولی‌آباد، سوادکوه محدوده گدوک و کیاسر محدوده تلمادره هستیم.
وی افزود: با توجه به بارش‌های رگباری باران در محورهای کوهستانی احتمال ریزش و سقوط سنگ در دور از انتظار نیست و رانندگان در صورت امکان از این مسیرها تردد نکنند.
سرپرست پلیس‌راه مازندران با اشاره به اینکه محدودیت‌های تردد کرونایی همچنان در شهرهای قرمز و نارنجی استان برقرار است، گفت: مأموران مستقر در مبادی ورودی استان، با اقدامات کنترل در حوزه محدودیت تردد همچنان مشغول انجام‌وظیفه هستند.
وی افزود: فقط خودروهای دارای مجوّز از استانداری‌ها، فرمانداری‌ها و راهور ناجا اجازه ورود به مازندران رادارند.
سرپرست پلیس‌راه مازندران به رانندگان خودروهای پلاک غیربومی توصیه کرد: از سفر به استان بدون مجوز قانونی خودداری کرده، زیرا با اِعمال قانون و بازگرداندن خودرو به مبدأ موجه می‌شوند.
گفتنی است مرکز کنترل ترافیک پلیس‌راه مازندران با شماره ۲۱۸۲۴۴۳۴ و ۲۱۸۲۴۴۲۰ با پیش‌شماره ۰۱۱ به‌طور شبانه‌روز آماده پاسخگویی در خصوص وضعیت راه‌های استان است.
بورس در هفته اخیر ۲ نیمه متفاوت داشت. در ابتدای هفته تا یک میلیون و ۵۴۱ هزار واحد بالا رفت و ۳ روز متوالی ورود پول…
آدرس : تهران، خیابان مطهری، بین میرزای شیرازی و سنایی، پلاک ۳۷۰

source

توسط ecokhabari